Wiedz, co masz na talerzu
Tofu jedwabiste
Kalorie i wartości odżywcze
vitasoy usa, organic nasoya
Wartości odżywcze
Na 100 g% RWS- Kalorie 47 kcal —
- Białko 4,8 g 10%
- Węglowodany 1,1 g 0%
- Tłuszcz 2,5 g 3%
- Tłuszcze nasycone 0,3 g 2%
- Błonnik 0,3 g 1%
- Cukry 0,2 g —
- Sód 2 mg 0%
- Cholesterol 0 mg 0%
Witaminy i składniki mineralne
Na 100 g% RWSSkładniki mineralne
- Wapń 75 mg 6%
- Żelazo 0,9 mg 5%
Kalorie w porcji
| Porcja | Masa | Kalorie | Białko | Węglowodany | Tłuszcz |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 47 | 4,8 g | 1,1 g | 2,5 g |
| 1 porcja | 91 g | 43 | 4,4 g | 1 g | 2,3 g |
| 2 porcje | 182 g | 86 | 8,7 g | 2 g | 4,6 g |
| ½ porcji | 45,5 g | 21 | 2,2 g | 0,5 g | 1,1 g |
| 3 porcje | 273 g | 128 | 13 g | 3 g | 6,8 g |
| 4 porcje | 364 g | 171 | 18 g | 4 g | 9,1 g |
| 50 g | 50 g | 24 | 2,4 g | 0,6 g | 1,3 g |
| 150 g | 150 g | 71 | 7,2 g | 1,7 g | 3,8 g |
| 200 g | 200 g | 94 | 9,6 g | 2,2 g | 5 g |
| 250 g | 250 g | 118 | 12 g | 2,8 g | 6,3 g |
Podobne produkty
- Tofu jedwabiste ekstra twardeo przedłużonej trwałości w temperaturze pokojowej55 kcal / 100 g
- Miękkie tofu jedwabistetrwały55 kcal / 100 g
- Tofu jedwabiste twardeo przedłużonej trwałości w temperaturze pokojowej62 kcal / 100 g
- Lekkie tofu jedwabistevitasoy usa nasoya43 kcal / 100 g
- Lekkie jędrne tofu jedwabiste37 kcal / 100 g
- Miękkie tofuvitasoy usa organic nasoya70 kcal / 100 g
- Organiczne tofu twardevitasoy usa, organic nasoya84 kcal / 100 g
- Lekkie tofu twardevitasoy usa, nasoya54 kcal / 100 g
- Organiczne tofu bardzo twardevitasoy usa, nasoya98 kcal / 100 g
- Mori-Nu jedwabiste miękkie tofu55 kcal / 100 g
Pytania o produkt: Tofu jedwabiste
Ile kalorii ma 100 g produktu Tofu jedwabiste?
100 g produktu Tofu jedwabiste zawiera 47 kcal, w tym 4,8 g białka, 1,1 g węglowodanów i 2,5 g tłuszczu.
Ile kalorii ma 1 porcja (91 g) produktu Tofu jedwabiste?
1 porcja (91 g) produktu Tofu jedwabiste zawiera 43 kcal, w tym 4,4 g białka, 1 g węglowodanów i 2,3 g tłuszczu.
Ile kalorii ma 2 porcje (182 g) produktu Tofu jedwabiste?
2 porcje (182 g) produktu Tofu jedwabiste zawiera 86 kcal, w tym 8,7 g białka, 2 g węglowodanów i 4,6 g tłuszczu.
Ile kalorii ma ½ porcji (45,5 g) produktu Tofu jedwabiste?
½ porcji (45,5 g) produktu Tofu jedwabiste zawiera 21 kcal, w tym 2,2 g białka, 0,5 g węglowodanów i 1,1 g tłuszczu.
Ile kalorii ma 3 porcje (273 g) produktu Tofu jedwabiste?
3 porcje (273 g) produktu Tofu jedwabiste zawiera 128 kcal, w tym 13 g białka, 3 g węglowodanów i 6,8 g tłuszczu.
Ile kalorii ma 4 porcje (364 g) produktu Tofu jedwabiste?
4 porcje (364 g) produktu Tofu jedwabiste zawiera 171 kcal, w tym 18 g białka, 4 g węglowodanów i 9,1 g tłuszczu.
Ile kalorii ma 50 g produktu Tofu jedwabiste?
50 g produktu Tofu jedwabiste zawiera 24 kcal, w tym 2,4 g białka, 0,6 g węglowodanów i 1,3 g tłuszczu.
Ile kalorii ma 150 g produktu Tofu jedwabiste?
150 g produktu Tofu jedwabiste zawiera 71 kcal, w tym 7,2 g białka, 1,7 g węglowodanów i 3,8 g tłuszczu.
Źródło: USDA FoodData Central 173764 · na 100 g · węglowodany według etykiety UE, bez błonnika