Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Cabbage soup with beef
Kalori & fakta pemakanan
47
kalorikcal setiap 100 g
Protein4.5 g
Karbo1.9 g
Lemak2.1 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 47 kcal —
- Protein 4.5 g 9%
- Karbohidrat 1.9 g 1%
- Lemak 2.1 g 3%
- Lemak tepu 1 g 5%
- Serat 0.9 g 3%
- Gula 1.9 g —
- Natrium 197 mg 9%
- Kolesterol 12.1 mg 4%
Vitamin & mineral
Bagi setiap 100 g% NHVitamin
- Vitamin A 4.7 µg 1%
- Vitamin C 11.4 mg 13%
- Vitamin D 0.05 µg 0%
- Vitamin E 0.13 mg 1%
- Vitamin K 28.5 µg 24%
- Tiamina (B1) 0.04 mg 4%
- Riboflavin (B2) 0.05 mg 4%
- Niasin (B3) 1.3 mg 8%
- Vitamin B6 0.17 mg 10%
- Folat (B9) 11 µg 3%
- Vitamin B12 0.21 µg 9%
Mineral
- Kalsium 23.9 mg 2%
- Zat besi 0.68 mg 4%
- Magnesium 10.7 mg 3%
- Fosforus 51.9 mg 4%
- Kalium 209 mg 4%
- Zink 0.87 mg 8%
- Kuprum 0.04 mg 4%
- Mangan 0.12 mg 5%
- Selenium 4.2 µg 8%
- Iodin 12.9 µg 9%
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 47 | 4.5 g | 1.9 g | 2.1 g |
| 50 g | 50 g | 24 | 2.3 g | 1 g | 1 g |
| 150 g | 150 g | 71 | 6.8 g | 2.9 g | 3.1 g |
| 200 g | 200 g | 94 | 9.1 g | 3.8 g | 4.1 g |
| 250 g | 250 g | 118 | 11 g | 4.8 g | 5.2 g |
Makanan serupa
- Cabbage soup with beef and potato49 kcal / 100 g
- Cabbage soup with beef and carrot46 kcal / 100 g
- Cabbage soup with beef steak49 kcal / 100 g
- Beef mince soup60 kcal / 100 g
- Cabbage stew with beef mince and carrot80 kcal / 100 g
- Low-fat pork beef mince soup51 kcal / 100 g
- Cabbage stew with beef steak mince and carrot65 kcal / 100 g
- Sauerkraut soup with pork57 kcal / 100 g
- Pork beef mince soup71 kcal / 100 g
- Beef steak mince soup54 kcal / 100 g
Soalan tentang Cabbage soup with beef
Berapa kalori dalam 100 g Cabbage soup with beef?
100 g Cabbage soup with beef mengandungi 47 kcal, dengan 4.5 g protein, 1.9 g karbohidrat dan 2.1 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Cabbage soup with beef?
50 g Cabbage soup with beef mengandungi 24 kcal, dengan 2.3 g protein, 1 g karbohidrat dan 1 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Cabbage soup with beef?
150 g Cabbage soup with beef mengandungi 71 kcal, dengan 6.8 g protein, 2.9 g karbohidrat dan 3.1 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Cabbage soup with beef?
200 g Cabbage soup with beef mengandungi 94 kcal, dengan 9.1 g protein, 3.8 g karbohidrat dan 4.1 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Cabbage soup with beef?
250 g Cabbage soup with beef mengandungi 118 kcal, dengan 11 g protein, 4.8 g karbohidrat dan 5.2 g lemak.
Sumber: Fineli (Finland) 7166 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat