Zistite, čo máte na tanieri
Roštenka steak
Kalórie a výživové údaje
bez kostí, bez tukového okraja, chudé mäso a tuk, zarovnané na 0" tuku, všetky triedy, varené, grilované
Výživové údaje
Na 100 g% ODD- Kalórie 223 kcal —
- Bielkoviny 29 g 57%
- Sacharidy 0 g 0%
- Tuky 11 g 14%
- Nasýtené tuky 4,5 g 23%
- Vláknina 0 g 0%
- Cukry 0 g —
- Sodík 59 mg 3%
- Cholesterol 81 mg 27%
Vitamíny a minerály
Na 100 g% ODDVitamíny
- Vitamín A 7 µg 1%
- Vitamín C 0 mg 0%
- Vitamín D 0,1 µg 1%
- Vitamín E 0,14 mg 1%
- Vitamín K 1,6 µg 1%
- Tiamín (B1) 0,06 mg 5%
- Riboflavín (B2) 0,41 mg 32%
- Niacín (B3) 5,8 mg 36%
- Kyselina pantoténová (B5) 0,37 mg 7%
- Vitamín B6 0,71 mg 42%
- Folát (B9) 7 µg 2%
- Vitamín B12 4,3 µg 177%
- Cholín 67,4 mg 12%
Minerály
- Vápnik 14 mg 1%
- Železo 3,4 mg 19%
- Horčík 19 mg 5%
- Fosfor 265 mg 21%
- Draslík 366 mg 8%
- Zinok 4,7 mg 42%
- Meď 0,09 mg 10%
- Mangán 0,01 mg 0%
- Selén 25,9 µg 47%
Kalórie podľa porcie
| Porcia | Hmotnosť | Kalórie | Bielkoviny | Sacharidy | Tuky |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 223 | 29 g | 0 g | 11 g |
| 1 porcia | 85 g | 190 | 24 g | 0 g | 9,5 g |
| 2 porcie | 170 g | 379 | 49 g | 0 g | 19 g |
| ½ porcie | 42,5 g | 95 | 12 g | 0 g | 4,7 g |
| 3 porcie | 255 g | 569 | 73 g | 0 g | 28 g |
| 4 porcie | 340 g | 758 | 97 g | 0 g | 38 g |
| 50 g | 50 g | 112 | 14 g | 0 g | 5,6 g |
| 150 g | 150 g | 335 | 43 g | 0 g | 17 g |
| 200 g | 200 g | 446 | 57 g | 0 g | 22 g |
| 250 g | 250 g | 558 | 71 g | 0 g | 28 g |
Podobné potraviny
- Roštenka top loinbez kosti, bez tuku, iba chudé mäso, zrezané na 0" tuku, select, varené, grilované189 kcal / 100 g
- Roštenka top loin grilovanábez kostí, bez tukového okraja, chudé mäso a tuk, zarovnané na 0" tuku, choice, uvarené, grilované233 kcal / 100 g
- Steak z nízkej roštenkyiba oddeliteľné chudé, zarovnané na 1/8" tuku, select, varené, grilované177 kcal / 100 g
- Hovädzí sviečkový steakbez kosti, s tukovým krytom, chudé mäso a tuk, orezané na 1/8" tuku, všetky triedy, varené, grilované264 kcal / 100 g
- Sviečkovicavykostené, s tukovým okrajom, iba chudé, očistené na 1/8" tuku, choice, varené, grilované208 kcal / 100 g
- Hovädzí striploin steakbez kosti, s okrajovým tukom, iba chudé mäso, orezané na 1/8" tuku, select, varené, grilované184 kcal / 100 g
- Vysoká roštenkavykostené, len oddeliteľné chudé, zarovnané na 1/8" tuku, všetky akosti, varené, grilované195 kcal / 100 g
- Steak z hornej sviečkoviceslabina, bez kostí, chudé a tučné, orez 3 mm, varené, grilované195 kcal / 100 g
- Rump steakiba chudé mäso, orezané na 1/8" tuku, všetky akosti, varené, opečené178 kcal / 100 g
- Stek z hornej sviečkoviceslabina, bez kostí, chudé a tučné, orez 0 mm, varené, grilované177 kcal / 100 g
Otázky o potravine Roštenka steak
Koľko kalórií obsahuje Roštenka steak v množstve 100 g?
Roštenka steak: 100 g obsahuje 223 kcal, 29 g bielkovín, 0 g sacharidov a 11 g tukov.
Koľko kalórií obsahuje Roštenka steak v množstve 1 porcia (85 g)?
Roštenka steak: 1 porcia (85 g) obsahuje 190 kcal, 24 g bielkovín, 0 g sacharidov a 9,5 g tukov.
Koľko kalórií obsahuje Roštenka steak v množstve 2 porcie (170 g)?
Roštenka steak: 2 porcie (170 g) obsahuje 379 kcal, 49 g bielkovín, 0 g sacharidov a 19 g tukov.
Koľko kalórií obsahuje Roštenka steak v množstve ½ porcie (42,5 g)?
Roštenka steak: ½ porcie (42,5 g) obsahuje 95 kcal, 12 g bielkovín, 0 g sacharidov a 4,7 g tukov.
Koľko kalórií obsahuje Roštenka steak v množstve 3 porcie (255 g)?
Roštenka steak: 3 porcie (255 g) obsahuje 569 kcal, 73 g bielkovín, 0 g sacharidov a 28 g tukov.
Koľko kalórií obsahuje Roštenka steak v množstve 4 porcie (340 g)?
Roštenka steak: 4 porcie (340 g) obsahuje 758 kcal, 97 g bielkovín, 0 g sacharidov a 38 g tukov.
Koľko kalórií obsahuje Roštenka steak v množstve 50 g?
Roštenka steak: 50 g obsahuje 112 kcal, 14 g bielkovín, 0 g sacharidov a 5,6 g tukov.
Koľko kalórií obsahuje Roštenka steak v množstve 150 g?
Roštenka steak: 150 g obsahuje 335 kcal, 43 g bielkovín, 0 g sacharidov a 17 g tukov.
Zdroj: USDA FoodData Central 170239 · na 100 g · sacharidy podľa označovania EÚ, bez vlákniny