Zistite, čo máte na tanieri
Bravčová šunka polovica chudá
Kalórie a výživové údaje
čerstvé, stehno, polovica stehna, iba libové mäso, surové
Výživové údaje
Na 100 g% ODD- Kalórie 119 kcal —
- Bielkoviny 22 g 43%
- Sacharidy 0 g 0%
- Tuky 3 g 4%
- Nasýtené tuky 0,9 g 5%
- Vláknina 0 g 0%
- Cukry 0 g —
- Sodík 90 mg 4%
- Cholesterol 66 mg 22%
Vitamíny a minerály
Na 100 g% ODDVitamíny
- Vitamín A 3 µg 0%
- Vitamín C 0 mg 0%
- Vitamín D 0,3 µg 2%
- Vitamín E 0,29 mg 2%
- Vitamín K 0 µg 0%
- Tiamín (B1) 0,52 mg 44%
- Riboflavín (B2) 0,34 mg 26%
- Niacín (B3) 6,3 mg 39%
- Kyselina pantoténová (B5) 0,62 mg 12%
- Vitamín B6 0,53 mg 31%
- Folát (B9) 0 µg 0%
- Vitamín B12 0,51 µg 21%
- Cholín 74,4 mg 14%
Minerály
- Vápnik 12 mg 1%
- Železo 0,77 mg 4%
- Horčík 21 mg 5%
- Fosfor 224 mg 18%
- Draslík 329 mg 7%
- Zinok 2,3 mg 20%
- Meď 0,14 mg 16%
- Mangán 0,03 mg 1%
- Selén 21,3 µg 39%
Kalórie podľa porcie
| Porcia | Hmotnosť | Kalórie | Bielkoviny | Sacharidy | Tuky |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 119 | 22 g | 0 g | 3 g |
| 1 porcia | 113 g | 134 | 25 g | 0 g | 3,3 g |
| 2 porcie | 226 g | 269 | 49 g | 0 g | 6,7 g |
| ½ porcie | 56,5 g | 67 | 12 g | 0 g | 1,7 g |
| 3 porcie | 339 g | 403 | 73 g | 0 g | 10 g |
| 4 porcie | 452 g | 538 | 98 g | 0 g | 13 g |
| 50 g | 50 g | 60 | 11 g | 0 g | 1,5 g |
| 150 g | 150 g | 179 | 33 g | 0 g | 4,4 g |
| 200 g | 200 g | 238 | 43 g | 0 g | 5,9 g |
| 250 g | 250 g | 298 | 54 g | 0 g | 7,4 g |
Podobné potraviny
- Bravčová šunka polovicačerstvé, stehno, polovica stehna, s libovým a tučným mäsom, surové193 kcal / 100 g
- Bravčové stehno v celku chudéčerstvé, stehno, v celku, oddeliteľné len chudé mäso, surové136 kcal / 100 g
- Bravčové karé rumpová polovica chudá surováčerstvý, kýta, rumpová polovica, iba oddelitelné chudé mäso, surový (zahŕňa potraviny pre program distribúcie potravín USDA)120 kcal / 100 g
- Šunkový a vodný produkt kolenobravčové, solené, s kosťou, neohriate, iba chudé113 kcal / 100 g
- Polovica jahňacieho kolienkaiba oddeliteľné chudé mäso, zarovnané na 1/4" tuku, choice, surové125 kcal / 100 g
- Šunkový produkt s vodou kolenobravčové, solené, s kosťou, chudé a tučné mäso, neohriate243 kcal / 100 g
- Bravčová šunka polovica z rumpučerstvé, stehno, polovica z rumpu, chudé mäso a tuk, surové182 kcal / 100 g
- Šunkové kolenosolené, bravčové, s kosťou, oddeliteľné chudé mäso a tuk, neohriate177 kcal / 100 g
- Chudé surové bravčové plecečerstvé, celé, len čisté chudé, surové148 kcal / 100 g
- Jahňacie stehno polovica predkoleniaoddeliteľné chudé a tučné, zarovnané na 1/4" tuku, choice, surové201 kcal / 100 g
Otázky o potravine Bravčová šunka polovica chudá
Koľko kalórií obsahuje Bravčová šunka polovica chudá v množstve 100 g?
Bravčová šunka polovica chudá: 100 g obsahuje 119 kcal, 22 g bielkovín, 0 g sacharidov a 3 g tukov.
Koľko kalórií obsahuje Bravčová šunka polovica chudá v množstve 1 porcia (113 g)?
Bravčová šunka polovica chudá: 1 porcia (113 g) obsahuje 134 kcal, 25 g bielkovín, 0 g sacharidov a 3,3 g tukov.
Koľko kalórií obsahuje Bravčová šunka polovica chudá v množstve 2 porcie (226 g)?
Bravčová šunka polovica chudá: 2 porcie (226 g) obsahuje 269 kcal, 49 g bielkovín, 0 g sacharidov a 6,7 g tukov.
Koľko kalórií obsahuje Bravčová šunka polovica chudá v množstve ½ porcie (56,5 g)?
Bravčová šunka polovica chudá: ½ porcie (56,5 g) obsahuje 67 kcal, 12 g bielkovín, 0 g sacharidov a 1,7 g tukov.
Koľko kalórií obsahuje Bravčová šunka polovica chudá v množstve 3 porcie (339 g)?
Bravčová šunka polovica chudá: 3 porcie (339 g) obsahuje 403 kcal, 73 g bielkovín, 0 g sacharidov a 10 g tukov.
Koľko kalórií obsahuje Bravčová šunka polovica chudá v množstve 4 porcie (452 g)?
Bravčová šunka polovica chudá: 4 porcie (452 g) obsahuje 538 kcal, 98 g bielkovín, 0 g sacharidov a 13 g tukov.
Koľko kalórií obsahuje Bravčová šunka polovica chudá v množstve 50 g?
Bravčová šunka polovica chudá: 50 g obsahuje 60 kcal, 11 g bielkovín, 0 g sacharidov a 1,5 g tukov.
Koľko kalórií obsahuje Bravčová šunka polovica chudá v množstve 150 g?
Bravčová šunka polovica chudá: 150 g obsahuje 179 kcal, 33 g bielkovín, 0 g sacharidov a 4,4 g tukov.
Zdroj: USDA FoodData Central 168228 · na 100 g · sacharidy podľa označovania EÚ, bez vlákniny