Знайте, що у вас на тарілці
Egg sandwich on bagel
Калорії та харчова цінність
Харчова цінність
На 100 g% ДН- Калорії 251 kcal —
- Білки 12 g 24%
- Вуглеводи 31 g 11%
- Жири 8,4 g 11%
- Насичені жири 3,4 g 17%
- Клітковина 0,9 g 3%
- Цукри 5,4 g —
- Натрій 437 mg 19%
- Холестерин 125 mg 42%
Вітаміни та мінерали
На 100 g% ДНВітаміни
- Вітамін A 88 µg 10%
- Вітамін C 0 mg 0%
- Вітамін D 1,1 µg 6%
- Вітамін E 0,81 mg 5%
- Вітамін K 1,9 µg 2%
- Тіамін (B1) 0,36 mg 30%
- Рибофлавін (B2) 0,35 mg 27%
- Ніацин (B3) 2,7 mg 17%
- Вітамін B6 0,08 mg 5%
- Фолат (B9) 79 µg 20%
- Вітамін B12 0,39 µg 16%
- Холін 85 mg 15%
Мінерали
- Кальцій 157 mg 12%
- Залізо 2,6 mg 15%
- Магній 24 mg 6%
- Фосфор 175 mg 14%
- Калій 117 mg 2%
- Цинк 1,2 mg 11%
- Мідь 0,08 mg 9%
- Селен 23,8 µg 43%
Калорії на порцію
| Порція | Вага | Калорії | Білки | Вуглеводи | Жири |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 251 | 12 g | 31 g | 8,4 g |
| 1 порція | 280 g | 703 | 34 g | 87 g | 24 g |
| 2 порції | 560 g | 1406 | 67 g | 173 g | 47 g |
| ½ порції | 140 g | 351 | 17 g | 43 g | 12 g |
| 3 порції | 840 g | 2108 | 101 g | 260 g | 71 g |
| 4 порції | 1120 g | 2811 | 134 g | 346 g | 94 g |
| 50 g | 50 g | 126 | 6 g | 16 g | 4,2 g |
| 150 g | 150 g | 377 | 18 g | 46 g | 13 g |
| 200 g | 200 g | 502 | 24 g | 62 g | 17 g |
| 250 g | 250 g | 628 | 30 g | 77 g | 21 g |
Схожі продукти
- Egg sandwich on bagel with bacon268 kcal / 100 g
- Egg sandwich on bagel with ham238 kcal / 100 g
- Egg sandwich on bagel with sausage274 kcal / 100 g
- Egg sandwich on English muffin230 kcal / 100 g
- Egg sandwich on croissant309 kcal / 100 g
- Sausage English muffin sandwich300 kcal / 100 g
- Sausage biscuit sandwich372 kcal / 100 g
- Bacon biscuit sandwich382 kcal / 100 g
- Breakfast pizza with egg292 kcal / 100 g
- Ham biscuit sandwich322 kcal / 100 g
Запитання про продукт «Egg sandwich on bagel»
Скільки калорій у порції продукту «Egg sandwich on bagel» вагою 100 g?
У порції продукту «Egg sandwich on bagel» вагою 100 g — 251 ккал, 12 g білків, 31 g вуглеводів і 8,4 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Egg sandwich on bagel» вагою 1 порція (280 g)?
У порції продукту «Egg sandwich on bagel» вагою 1 порція (280 g) — 703 ккал, 34 g білків, 87 g вуглеводів і 24 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Egg sandwich on bagel» вагою 2 порції (560 g)?
У порції продукту «Egg sandwich on bagel» вагою 2 порції (560 g) — 1406 ккал, 67 g білків, 173 g вуглеводів і 47 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Egg sandwich on bagel» вагою ½ порції (140 g)?
У порції продукту «Egg sandwich on bagel» вагою ½ порції (140 g) — 351 ккал, 17 g білків, 43 g вуглеводів і 12 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Egg sandwich on bagel» вагою 3 порції (840 g)?
У порції продукту «Egg sandwich on bagel» вагою 3 порції (840 g) — 2108 ккал, 101 g білків, 260 g вуглеводів і 71 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Egg sandwich on bagel» вагою 4 порції (1120 g)?
У порції продукту «Egg sandwich on bagel» вагою 4 порції (1120 g) — 2811 ккал, 134 g білків, 346 g вуглеводів і 94 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Egg sandwich on bagel» вагою 50 g?
У порції продукту «Egg sandwich on bagel» вагою 50 g — 126 ккал, 6 g білків, 16 g вуглеводів і 4,2 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Egg sandwich on bagel» вагою 150 g?
У порції продукту «Egg sandwich on bagel» вагою 150 g — 377 ккал, 18 g білків, 46 g вуглеводів і 13 g жирів.
Джерело: FNDDS (USDA) 34001600 · на 100 г · вуглеводи за маркуванням ЄС, без клітковини