Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Kerepek tortilla
Kalori & fakta pemakanan
pelbagai perisa
487
kalorikcal setiap 100 g
Protein6.6 g
Karbo57 g
Lemak25 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 487 kcal —
- Protein 6.6 g 13%
- Karbohidrat 57 g 21%
- Lemak 25 g 32%
- Lemak tepu 2.6 g 13%
- Serat 4.6 g 16%
- Gula 3.2 g —
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 487 | 6.6 g | 57 g | 25 g |
| 50 g | 50 g | 244 | 3.3 g | 28 g | 13 g |
| 150 g | 150 g | 731 | 9.9 g | 85 g | 38 g |
| 200 g | 200 g | 974 | 13 g | 113 g | 50 g |
| 250 g | 250 g | 1218 | 17 g | 142 g | 63 g |
Makanan serupa
- Kerepek tortilla kuningkuning, biasa, bergaram497 kcal / 100 g
- Kerepek tortilla perisa keju nachosnek519 kcal / 100 g
- Kerepek tortilla perisa nachosnek, diperbuat daripada tepung masa diperkaya511 kcal / 100 g
- Kerepek tortilla aslitanpa perisa480 kcal / 100 g
- Kerepek tortilla nachosnek519 kcal / 100 g
- Keripik tortillatanpa garam503 kcal / 100 g
- Keropok tortillasnek, rendah lemak, dibakar tanpa lemak448 kcal / 100 g
- Keripik tortilla perisa tacoperisa taco480 kcal / 100 g
- Tortilla chips corn-based509 kcal / 100 g
- Kerepek jagungsnek, berasaskan jagung, terseperuh, biasa539 kcal / 100 g
Soalan tentang Kerepek tortilla
Berapa kalori dalam 100 g Kerepek tortilla?
100 g Kerepek tortilla mengandungi 487 kcal, dengan 6.6 g protein, 57 g karbohidrat dan 25 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Kerepek tortilla?
50 g Kerepek tortilla mengandungi 244 kcal, dengan 3.3 g protein, 28 g karbohidrat dan 13 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Kerepek tortilla?
150 g Kerepek tortilla mengandungi 731 kcal, dengan 9.9 g protein, 85 g karbohidrat dan 38 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Kerepek tortilla?
200 g Kerepek tortilla mengandungi 974 kcal, dengan 13 g protein, 113 g karbohidrat dan 50 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Kerepek tortilla?
250 g Kerepek tortilla mengandungi 1218 kcal, dengan 17 g protein, 142 g karbohidrat dan 63 g lemak.
Sumber: NEVO (Netherlands) 3253 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat