Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Keju krim petit-suisse biasa
Kalori & fakta pemakanan
segar, biasa, 0% lemak
57
kalorikcal setiap 100 g
Protein9.9 g
Karbo4.2 g
Lemak0.1 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 57 kcal —
- Protein 9.9 g 20%
- Karbohidrat 4.2 g 2%
- Lemak 0.1 g 0%
- Gula 4.2 g —
- Natrium 44.8 mg 2%
Vitamin & mineral
Bagi setiap 100 g% NHVitamin
- Vitamin A 3.1 µg 0%
- Riboflavin (B2) 0.21 mg 16%
- Niasin (B3) 0.1 mg 1%
- Asid pantotenik (B5) 0.52 mg 10%
- Folat (B9) 14.2 µg 4%
- Vitamin B12 1.6 µg 67%
Mineral
- Kalsium 127 mg 10%
- Magnesium 11.4 mg 3%
- Fosforus 129 mg 10%
- Kalium 166 mg 4%
- Selenium 9.3 µg 17%
- Iodin 54 µg 36%
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 57 | 9.9 g | 4.2 g | 0.1 g |
| 50 g | 50 g | 28 | 5 g | 2.1 g | 0.1 g |
| 150 g | 150 g | 85 | 15 g | 6.3 g | 0.2 g |
| 200 g | 200 g | 113 | 20 g | 8.4 g | 0.2 g |
| 250 g | 250 g | 141 | 25 g | 11 g | 0.3 g |
Makanan serupa
- Keju jenis petit-suisse biasabiasa, dengan gula121 kcal / 100 g
- Keju krim petit-suisse perisasegar, perisa, 2-3% lemak, dengan gula93 kcal / 100 g
- Yogurt biasa atau susu peramanbiasa, 0% lemak39 kcal / 100 g
- Produk keju krimbiasa310 kcal / 100 g
- Sapu keju ringan asli141 kcal / 100 g
- Kuark biasa0% lemak48 kcal / 100 g
- Spreadable cream cheese preparation226 kcal / 100 g
- Mousse keju krimsegar, pada lapisan buah, 0% lemak, dengan pemanis, diperkaya dengan kalsium dan vitamin D56 kcal / 100 g
- Quark atau kepakaran tenusudengan buah-buahan, 0% lemak, dengan gula80 kcal / 100 g
- Kuark atau produk tenusuberperisa, 0% lemak, dengan pemanis, tanpa gula tambahan46 kcal / 100 g
Soalan tentang Keju krim petit-suisse biasa
Berapa kalori dalam 100 g Keju krim petit-suisse biasa?
100 g Keju krim petit-suisse biasa mengandungi 57 kcal, dengan 9.9 g protein, 4.2 g karbohidrat dan 0.1 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Keju krim petit-suisse biasa?
50 g Keju krim petit-suisse biasa mengandungi 28 kcal, dengan 5 g protein, 2.1 g karbohidrat dan 0.1 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Keju krim petit-suisse biasa?
150 g Keju krim petit-suisse biasa mengandungi 85 kcal, dengan 15 g protein, 6.3 g karbohidrat dan 0.2 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Keju krim petit-suisse biasa?
200 g Keju krim petit-suisse biasa mengandungi 113 kcal, dengan 20 g protein, 8.4 g karbohidrat dan 0.2 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Keju krim petit-suisse biasa?
250 g Keju krim petit-suisse biasa mengandungi 141 kcal, dengan 25 g protein, 11 g karbohidrat dan 0.3 g lemak.
Sumber: ANSES–Ciqual (France) 19663 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat