Знайте, що у вас на тарілці
Shellfish and noodles with tomato-based sauce
Калорії та харчова цінність
Харчова цінність
На 100 g% ДН- Калорії 135 kcal —
- Білки 6,6 g 13%
- Вуглеводи 15 g 5%
- Жири 5 g 6%
- Насичені жири 0,8 g 4%
- Клітковина 1,1 g 4%
- Цукри 1,4 g —
- Натрій 239 mg 10%
- Холестерин 36 mg 12%
Вітаміни та мінерали
На 100 g% ДНВітаміни
- Вітамін A 29 µg 3%
- Вітамін C 2,2 mg 2%
- Вітамін D 0,1 µg 1%
- Вітамін E 1,5 mg 10%
- Вітамін K 4,6 µg 4%
- Тіамін (B1) 0,17 mg 14%
- Рибофлавін (B2) 0,1 mg 8%
- Ніацин (B3) 1,7 mg 11%
- Вітамін B6 0,08 mg 5%
- Фолат (B9) 50 µg 13%
- Вітамін B12 1,7 µg 70%
- Холін 36,4 mg 7%
Мінерали
- Кальцій 23 mg 2%
- Залізо 1,3 mg 7%
- Магній 22 mg 5%
- Фосфор 100 mg 8%
- Калій 179 mg 4%
- Цинк 0,62 mg 6%
- Мідь 0,12 mg 13%
- Селен 21 µg 38%
Калорії на порцію
| Порція | Вага | Калорії | Білки | Вуглеводи | Жири |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 135 | 6,6 g | 15 g | 5 g |
| 1 порція | 224 g | 302 | 15 g | 33 g | 11 g |
| 2 порції | 448 g | 605 | 30 g | 66 g | 23 g |
| ½ порції | 112 g | 151 | 7,4 g | 16 g | 5,6 g |
| 3 порції | 672 g | 907 | 44 g | 98 g | 34 g |
| 4 порції | 896 g | 1210 | 59 g | 131 g | 45 g |
| 50 g | 50 g | 68 | 3,3 g | 7,3 g | 2,5 g |
| 150 g | 150 g | 203 | 9,9 g | 22 g | 7,6 g |
| 200 g | 200 g | 270 | 13 g | 29 g | 10 g |
| 250 g | 250 g | 338 | 17 g | 37 g | 13 g |
Схожі продукти
- Shrimp and noodles with tomato sauce134 kcal / 100 g
- Pasta with tomato-based sauce and seafood home recipe113 kcal / 100 g
- Shrimp and noodles with gravy131 kcal / 100 g
- Pasta with tomato-based sauce seafood and added vegetables home recipe111 kcal / 100 g
- Beef and noodles with tomato-based sauce115 kcal / 100 g
- Fish and noodles with mushroom sauce131 kcal / 100 g
Запитання про продукт «Shellfish and noodles with tomato-based sauce»
Скільки калорій у порції продукту «Shellfish and noodles with tomato-based sauce» вагою 100 g?
У порції продукту «Shellfish and noodles with tomato-based sauce» вагою 100 g — 135 ккал, 6,6 g білків, 15 g вуглеводів і 5 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Shellfish and noodles with tomato-based sauce» вагою 1 порція (224 g)?
У порції продукту «Shellfish and noodles with tomato-based sauce» вагою 1 порція (224 g) — 302 ккал, 15 g білків, 33 g вуглеводів і 11 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Shellfish and noodles with tomato-based sauce» вагою 2 порції (448 g)?
У порції продукту «Shellfish and noodles with tomato-based sauce» вагою 2 порції (448 g) — 605 ккал, 30 g білків, 66 g вуглеводів і 23 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Shellfish and noodles with tomato-based sauce» вагою ½ порції (112 g)?
У порції продукту «Shellfish and noodles with tomato-based sauce» вагою ½ порції (112 g) — 151 ккал, 7,4 g білків, 16 g вуглеводів і 5,6 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Shellfish and noodles with tomato-based sauce» вагою 3 порції (672 g)?
У порції продукту «Shellfish and noodles with tomato-based sauce» вагою 3 порції (672 g) — 907 ккал, 44 g білків, 98 g вуглеводів і 34 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Shellfish and noodles with tomato-based sauce» вагою 4 порції (896 g)?
У порції продукту «Shellfish and noodles with tomato-based sauce» вагою 4 порції (896 g) — 1210 ккал, 59 g білків, 131 g вуглеводів і 45 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Shellfish and noodles with tomato-based sauce» вагою 50 g?
У порції продукту «Shellfish and noodles with tomato-based sauce» вагою 50 g — 68 ккал, 3,3 g білків, 7,3 g вуглеводів і 2,5 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Shellfish and noodles with tomato-based sauce» вагою 150 g?
У порції продукту «Shellfish and noodles with tomato-based sauce» вагою 150 g — 203 ккал, 9,9 g білків, 22 g вуглеводів і 7,6 g жирів.
Джерело: FNDDS (USDA) 27250950 · на 100 г · вуглеводи за маркуванням ЄС, без клітковини