Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Vegetable soup with coconut milk
Kalori & fakta pemakanan
91
kalorikcal setiap 100 g
Protein1.6 g
Karbo5.3 g
Lemak6.9 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 91 kcal —
- Protein 1.6 g 3%
- Karbohidrat 5.3 g 2%
- Lemak 6.9 g 9%
- Lemak tepu 5.2 g 26%
- Serat 2.2 g 8%
- Gula 2.2 g —
- Natrium 135 mg 6%
- Kolesterol 0.28 mg 0%
Vitamin & mineral
Bagi setiap 100 g% NHVitamin
- Vitamin A 31.3 µg 3%
- Vitamin C 18 mg 20%
- Vitamin D 0 µg 0%
- Vitamin E 0.55 mg 4%
- Vitamin K 7.8 µg 7%
- Tiamina (B1) 0.05 mg 4%
- Riboflavin (B2) 0.03 mg 2%
- Niasin (B3) 0.64 mg 4%
- Vitamin B6 0.11 mg 6%
- Folat (B9) 17.7 µg 4%
- Vitamin B12 0 µg 0%
Mineral
- Kalsium 15 mg 1%
- Zat besi 1.3 mg 7%
- Magnesium 22.6 mg 5%
- Fosforus 51.4 mg 4%
- Kalium 231 mg 5%
- Zink 0.35 mg 3%
- Kuprum 0.1 mg 11%
- Mangan 0.32 mg 14%
- Selenium 0.37 µg 1%
- Iodin 0.7 µg 0%
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 91 | 1.6 g | 5.3 g | 6.9 g |
| 50 g | 50 g | 46 | 0.8 g | 2.6 g | 3.5 g |
| 150 g | 150 g | 137 | 2.4 g | 7.9 g | 10 g |
| 200 g | 200 g | 182 | 3.2 g | 11 g | 14 g |
| 250 g | 250 g | 228 | 4 g | 13 g | 17 g |
Makanan serupa
- Vegetable soup milk-based summersoup36 kcal / 100 g
- Sweet potato coconut soup92 kcal / 100 g
- Cheesy vegetable soup37 kcal / 100 g
- Puréed vegetable soup milk-based31 kcal / 100 g
- Noodle soup with tofu and coconut milk113 kcal / 100 g
- Vegetable soup with new potatoes milk-based summer soup36 kcal / 100 g
- Roasted sweet pepper soup83 kcal / 100 g
- Beetroot soup35 kcal / 100 g
- Cabbage soup with potatoes18 kcal / 100 g
- Vegan frankfurter soup61 kcal / 100 g
Soalan tentang Vegetable soup with coconut milk
Berapa kalori dalam 100 g Vegetable soup with coconut milk?
100 g Vegetable soup with coconut milk mengandungi 91 kcal, dengan 1.6 g protein, 5.3 g karbohidrat dan 6.9 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Vegetable soup with coconut milk?
50 g Vegetable soup with coconut milk mengandungi 46 kcal, dengan 0.8 g protein, 2.6 g karbohidrat dan 3.5 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Vegetable soup with coconut milk?
150 g Vegetable soup with coconut milk mengandungi 137 kcal, dengan 2.4 g protein, 7.9 g karbohidrat dan 10 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Vegetable soup with coconut milk?
200 g Vegetable soup with coconut milk mengandungi 182 kcal, dengan 3.2 g protein, 11 g karbohidrat dan 14 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Vegetable soup with coconut milk?
250 g Vegetable soup with coconut milk mengandungi 228 kcal, dengan 4 g protein, 13 g karbohidrat dan 17 g lemak.
Sumber: Fineli (Finland) 29030 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat