Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Puri lobak merah
Kalori & fakta pemakanan
30
kalorikcal setiap 100 g
Protein0.9 g
Karbo5.1 g
Lemak0.7 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 30 kcal —
- Protein 0.9 g 2%
- Karbohidrat 5.1 g 2%
- Lemak 0.7 g 1%
- Lemak tepu 0.3 g 2%
- Serat 3.1 g 11%
- Gula 4.8 g —
- Natrium 52 mg 2%
Vitamin & mineral
Bagi setiap 100 g% NHVitamin
- Vitamin A 516 µg 57%
- Vitamin K 1.7 µg 1%
- Tiamina (B1) 0.02 mg 2%
- Niasin (B3) 0.13 mg 1%
- Asid pantotenik (B5) 0.31 mg 6%
- Vitamin B6 0.06 mg 3%
Mineral
- Kalsium 30 mg 2%
- Zat besi 0.32 mg 2%
- Magnesium 8.4 mg 2%
- Fosforus 25 mg 2%
- Kalium 230 mg 5%
- Zink 0.23 mg 2%
- Kuprum 0.06 mg 7%
- Mangan 0.1 mg 4%
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 30 | 0.9 g | 5.1 g | 0.7 g |
| 50 g | 50 g | 15 | 0.4 g | 2.5 g | 0.4 g |
| 150 g | 150 g | 45 | 1.3 g | 7.6 g | 1.1 g |
| 200 g | 200 g | 60 | 1.8 g | 10 g | 1.4 g |
| 250 g | 250 g | 75 | 2.2 g | 13 g | 1.8 g |
Makanan serupa
- Puri lobak merah perisa dengan krimpuri perisa dengan krim, dipra-pek44 kcal / 100 g
- Lobak merah lenyek40 kcal / 100 g
- Puri brokolipuri29 kcal / 100 g
- Puri kacang peas86 kcal / 100 g
- Lobak merahdikukus40 kcal / 100 g
- Makanan bayi lobak merah ditapissayur-sayuran, lobak merah, ditapis26 kcal / 100 g
- Pure sayur3-4 jenis61 kcal / 100 g
- Jus lobak merah30 kcal / 100 g
Soalan tentang Puri lobak merah
Berapa kalori dalam 100 g Puri lobak merah?
100 g Puri lobak merah mengandungi 30 kcal, dengan 0.9 g protein, 5.1 g karbohidrat dan 0.7 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Puri lobak merah?
50 g Puri lobak merah mengandungi 15 kcal, dengan 0.4 g protein, 2.5 g karbohidrat dan 0.4 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Puri lobak merah?
150 g Puri lobak merah mengandungi 45 kcal, dengan 1.3 g protein, 7.6 g karbohidrat dan 1.1 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Puri lobak merah?
200 g Puri lobak merah mengandungi 60 kcal, dengan 1.8 g protein, 10 g karbohidrat dan 1.4 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Puri lobak merah?
250 g Puri lobak merah mengandungi 75 kcal, dengan 2.2 g protein, 13 g karbohidrat dan 1.8 g lemak.
Sumber: ANSES–Ciqual (France) 20261 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat