Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Puri lobak merah
Kalori & fakta pemakanan
dengan mentega dan susu, tanpa garam
60
kalorikcal setiap 100 g
Protein0.8 g
Karbo2.4 g
Lemak4.8 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 60 kcal —
- Protein 0.8 g 2%
- Karbohidrat 2.4 g 1%
- Lemak 4.8 g 6%
- Serat 1.9 g 7%
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 60 | 0.8 g | 2.4 g | 4.8 g |
| 50 g | 50 g | 30 | 0.4 g | 1.2 g | 2.4 g |
| 150 g | 150 g | 90 | 1.2 g | 3.6 g | 7.2 g |
| 200 g | 200 g | 120 | 1.5 g | 4.8 g | 9.6 g |
| 250 g | 250 g | 150 | 1.9 g | 6 g | 12 g |
Makanan serupa
- Puri lobak merah perisa dengan krimpuri perisa dengan krim, dipra-pek44 kcal / 100 g
- Puri kentang dan lobak merahdengan susu 3.5% lemak82 kcal / 100 g
- Lobak merah lenyek40 kcal / 100 g
- Puri kentang dan labudengan mentega dan susu, tanpa garam75 kcal / 100 g
- Sup krim lobak merahtanpa garam48 kcal / 100 g
- Lobak merahdikupas, dimasak, ditoskan, dengan minyak soya, tanpa garam61 kcal / 100 g
- Makanan bayi lobak merah ditapissayur-sayuran, lobak merah, ditapis26 kcal / 100 g
- Lecek kentangdisediakan daripada kepingan, tanpa susu, ditambah susu penuh krim dan marjerin113 kcal / 100 g
- Makanan bayi lobak merahmakanan bayi, sayur-sayuran, dalam balang, lobak merah, semua peringkat24 kcal / 100 g
- Salad lobak merahdimasak, sos tomato, bawang, pasli, cuka dan minyak zaitun, tanpa garam34 kcal / 100 g
Soalan tentang Puri lobak merah
Berapa kalori dalam 100 g Puri lobak merah?
100 g Puri lobak merah mengandungi 60 kcal, dengan 0.8 g protein, 2.4 g karbohidrat dan 4.8 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Puri lobak merah?
50 g Puri lobak merah mengandungi 30 kcal, dengan 0.4 g protein, 1.2 g karbohidrat dan 2.4 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Puri lobak merah?
150 g Puri lobak merah mengandungi 90 kcal, dengan 1.2 g protein, 3.6 g karbohidrat dan 7.2 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Puri lobak merah?
200 g Puri lobak merah mengandungi 120 kcal, dengan 1.5 g protein, 4.8 g karbohidrat dan 9.6 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Puri lobak merah?
250 g Puri lobak merah mengandungi 150 kcal, dengan 1.9 g protein, 6 g karbohidrat dan 12 g lemak.
Sumber: tbca BRC1057B · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat