Знайте, що у вас на тарілці
Ham stroganoff
Калорії та харчова цінність
Харчова цінність
На 100 g% ДН- Калорії 131 kcal —
- Білки 7,6 g 15%
- Вуглеводи 4,5 g 2%
- Жири 8,9 g 11%
- Насичені жири 3,6 g 18%
- Клітковина 0,7 g 3%
- Цукри 1,9 g —
- Натрій 703 mg 31%
- Холестерин 28 mg 9%
Вітаміни та мінерали
На 100 g% ДНВітаміни
- Вітамін A 39 µg 4%
- Вітамін C 0,7 mg 1%
- Вітамін D 0,3 µg 2%
- Вітамін E 0,59 mg 4%
- Вітамін K 7,9 µg 7%
- Тіамін (B1) 0,18 mg 15%
- Рибофлавін (B2) 0,11 mg 9%
- Ніацин (B3) 1,8 mg 11%
- Вітамін B6 0,15 mg 9%
- Фолат (B9) 6 µg 2%
- Вітамін B12 0,17 µg 7%
- Холін 35,9 mg 7%
Мінерали
- Кальцій 35 mg 3%
- Залізо 0,43 mg 2%
- Магній 12 mg 3%
- Фосфор 113 mg 9%
- Калій 175 mg 4%
- Цинк 0,87 mg 8%
- Мідь 0,08 mg 8%
- Селен 10,4 µg 19%
Калорії на порцію
| Порція | Вага | Калорії | Білки | Вуглеводи | Жири |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 131 | 7,6 g | 4,5 g | 8,9 g |
| 1 порція | 244 g | 320 | 19 g | 11 g | 22 g |
| 2 порції | 488 g | 639 | 37 g | 22 g | 43 g |
| ½ порції | 122 g | 160 | 9,3 g | 5,5 g | 11 g |
| 3 порції | 732 g | 959 | 56 g | 33 g | 65 g |
| 4 порції | 976 g | 1279 | 74 g | 44 g | 86 g |
| 50 g | 50 g | 66 | 3,8 g | 2,2 g | 4,4 g |
| 150 g | 150 g | 197 | 11 g | 6,7 g | 13 g |
| 200 g | 200 g | 262 | 15 g | 9 g | 18 g |
| 250 g | 250 g | 328 | 19 g | 11 g | 22 g |
Схожі продукти
Запитання про продукт «Ham stroganoff»
Скільки калорій у порції продукту «Ham stroganoff» вагою 100 g?
У порції продукту «Ham stroganoff» вагою 100 g — 131 ккал, 7,6 g білків, 4,5 g вуглеводів і 8,9 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Ham stroganoff» вагою 1 порція (244 g)?
У порції продукту «Ham stroganoff» вагою 1 порція (244 g) — 320 ккал, 19 g білків, 11 g вуглеводів і 22 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Ham stroganoff» вагою 2 порції (488 g)?
У порції продукту «Ham stroganoff» вагою 2 порції (488 g) — 639 ккал, 37 g білків, 22 g вуглеводів і 43 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Ham stroganoff» вагою ½ порції (122 g)?
У порції продукту «Ham stroganoff» вагою ½ порції (122 g) — 160 ккал, 9,3 g білків, 5,5 g вуглеводів і 11 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Ham stroganoff» вагою 3 порції (732 g)?
У порції продукту «Ham stroganoff» вагою 3 порції (732 g) — 959 ккал, 56 g білків, 33 g вуглеводів і 65 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Ham stroganoff» вагою 4 порції (976 g)?
У порції продукту «Ham stroganoff» вагою 4 порції (976 g) — 1279 ккал, 74 g білків, 44 g вуглеводів і 86 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Ham stroganoff» вагою 50 g?
У порції продукту «Ham stroganoff» вагою 50 g — 66 ккал, 3,8 g білків, 2,2 g вуглеводів і 4,4 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Ham stroganoff» вагою 150 g?
У порції продукту «Ham stroganoff» вагою 150 g — 197 ккал, 11 g білків, 6,7 g вуглеводів і 13 g жирів.
Джерело: FNDDS (USDA) 27120080 · на 100 г · вуглеводи за маркуванням ЄС, без клітковини