Ketahui apa yang ada di pinggan anda
telur ikan hering
Kalori & fakta pemakanan
pribumi, pasifik, mentah
74
kalorikcal setiap 100 g
Protein9.6 g
Karbo4.5 g
Lemak1.9 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 74 kcal —
- Protein 9.6 g 19%
- Karbohidrat 4.5 g 2%
- Lemak 1.9 g 2%
- Lemak tepu 0.4 g 2%
- Natrium 61 mg 3%
- Kolesterol 40 mg 13%
Vitamin & mineral
Bagi setiap 100 g% NHVitamin
- Vitamin A 17 µg 2%
- Vitamin C 0.6 mg 1%
- Tiamina (B1) 0.1 mg 8%
- Riboflavin (B2) 0.12 mg 9%
- Niasin (B3) 1.8 mg 11%
Mineral
- Kalsium 19 mg 1%
- Zat besi 2.7 mg 15%
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 74 | 9.6 g | 4.5 g | 1.9 g |
| 50 g | 50 g | 37 | 4.8 g | 2.2 g | 1 g |
| 150 g | 150 g | 111 | 14 g | 6.7 g | 2.9 g |
| 200 g | 200 g | 148 | 19 g | 8.9 g | 3.9 g |
| 250 g | 250 g | 185 | 24 g | 11 g | 4.8 g |
Makanan serupa
- Telur ikan hering pasifikkering, pribumi alaska312 kcal / 100 g
- Telur ikan herring pada kelp gergasiorang asli, pasifik63 kcal / 100 g
- Telur ikan herringlembut, mentah91 kcal / 100 g
- Ikan herring pasifikmentah195 kcal / 100 g
- Ikan herring atlantikmentah158 kcal / 100 g
- Hering pasifikdaging, dikeringkan udara, dibungkus dalam minyak, orang asli alaska489 kcal / 100 g
Soalan tentang telur ikan hering
Berapa kalori dalam 100 g telur ikan hering?
100 g telur ikan hering mengandungi 74 kcal, dengan 9.6 g protein, 4.5 g karbohidrat dan 1.9 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g telur ikan hering?
50 g telur ikan hering mengandungi 37 kcal, dengan 4.8 g protein, 2.2 g karbohidrat dan 1 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g telur ikan hering?
150 g telur ikan hering mengandungi 111 kcal, dengan 14 g protein, 6.7 g karbohidrat dan 2.9 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g telur ikan hering?
200 g telur ikan hering mengandungi 148 kcal, dengan 19 g protein, 8.9 g karbohidrat dan 3.9 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g telur ikan hering?
250 g telur ikan hering mengandungi 185 kcal, dengan 24 g protein, 11 g karbohidrat dan 4.8 g lemak.
Sumber: Canadian Nutrient File 5886 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat