Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Oren
Kalori & fakta pemakanan
mentah, Brazil
45
kalorikcal setiap 100 g
Protein0.9 g
Karbo8.8 g
Lemak0.2 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 45 kcal —
- Protein 0.9 g 2%
- Karbohidrat 8.8 g 3%
- Lemak 0.2 g 0%
- Serat 2 g 7%
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 45 | 0.9 g | 8.8 g | 0.2 g |
| 50 g | 50 g | 23 | 0.5 g | 4.4 g | 0.1 g |
| 150 g | 150 g | 68 | 1.4 g | 13 g | 0.4 g |
| 200 g | 200 g | 90 | 1.8 g | 18 g | 0.5 g |
| 250 g | 250 g | 113 | 2.3 g | 22 g | 0.6 g |
Makanan serupa
- Jus orenmentah, termasuk makanan untuk program pengagihan makanan USDA45 kcal / 100 g
- Oren navelmentah, navel (Merangkumi makanan untuk program pengagihan makanan USDA)49 kcal / 100 g
- Kulit orenmentah97 kcal / 100 g
- Oren valenciamentah, california49 kcal / 100 g
- Tomat orenmentah16 kcal / 100 g
- Pisang Brazilmentah, Brazil112 kcal / 100 g
- Strawberimentah, Brazil30 kcal / 100 g
- Epalberkulit, mentah, Brazil64 kcal / 100 g
- Limau naveldari California, mentah49 kcal / 100 g
- Limau valenciadari California, mentah49 kcal / 100 g
Soalan tentang Oren
Berapa kalori dalam 100 g Oren?
100 g Oren mengandungi 45 kcal, dengan 0.9 g protein, 8.8 g karbohidrat dan 0.2 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Oren?
50 g Oren mengandungi 23 kcal, dengan 0.5 g protein, 4.4 g karbohidrat dan 0.1 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Oren?
150 g Oren mengandungi 68 kcal, dengan 1.4 g protein, 13 g karbohidrat dan 0.4 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Oren?
200 g Oren mengandungi 90 kcal, dengan 1.8 g protein, 18 g karbohidrat dan 0.5 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Oren?
250 g Oren mengandungi 113 kcal, dengan 2.3 g protein, 22 g karbohidrat dan 0.6 g lemak.
Sumber: tbca BRC0017C · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat