Víte, co máte na talíři
Pečené krůtí stehenní s kůží
Kalorie a nutriční hodnoty
všechny třídy, pečené
205
kaloriekcal na 100 g
Bílkoviny28 g
Sacharidy0 g
Tuky9,6 g
Výživové údaje
Na 100 g% RHP- Kalorie 205 kcal —
- Bílkoviny 28 g 55%
- Sacharidy 0 g 0%
- Tuky 9,6 g 12%
- Nasycené mastné kyseliny 3,4 g 17%
- Vláknina 0 g 0%
- Cukry 0 g —
- Sodík 68,5 mg 3%
- Cholesterol 125 mg 42%
Vitaminy a minerální látky
Na 100 g% RHPVitaminy
- Vitamin A 0 µg 0%
- Vitamin C 0 mg 0%
- Vitamin D 0,29 µg 1%
- Vitamin E 0,63 mg 4%
- Vitamin K 0 µg 0%
- Thiamin (B1) 0,07 mg 6%
- Riboflavin (B2) 0,25 mg 19%
- Niacin (B3) 5,8 mg 36%
- Kyselina pantothenová (B5) 1,3 mg 25%
- Vitamin B6 0,18 mg 10%
- Folát (B9) 9,5 µg 2%
- Vitamin B12 1,9 µg 78%
- Cholin 96,8 mg 18%
Minerální látky
- Vápník 7,8 mg 1%
- Železo 0,98 mg 5%
- Hořčík 17,6 mg 4%
- Fosfor 212 mg 17%
- Draslík 304 mg 6%
- Zinek 2,9 mg 26%
- Měď 0,1 mg 11%
- Mangan 0,01 mg 1%
- Selen 21,3 µg 39%
Kalorie podle porce
| Porce | Hmotnost | Kalorie | Bílkoviny | Sacharidy | Tuky |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 205 | 28 g | 0 g | 9,6 g |
| 50 g | 50 g | 103 | 14 g | 0 g | 4,8 g |
| 150 g | 150 g | 308 | 42 g | 0 g | 14 g |
| 200 g | 200 g | 410 | 55 g | 0 g | 19 g |
| 250 g | 250 g | 513 | 69 g | 0 g | 24 g |
Podobné potraviny
- Pečené krůtí stehenní bez kůževšechny třídy, pečené190 kcal / 100 g
- Krůtí stehno s kůžímaloobchodní kusy, maso, syrové141 kcal / 100 g
- Krůtí maso a kůževšechny třídy, pečené192 kcal / 100 g
- Světlé krůtí maso s kůžívšechny třídy, pečené180 kcal / 100 g
- Tmavé krůtí maso s kůžívšechny třídy, pečené210 kcal / 100 g
- Kuřecí stehenní maso s kůžíbrojler, pečené184 kcal / 100 g
- Předem potřené krůtí stehnomaso a kůže, vařené, pečené157 kcal / 100 g
- Kuřecí stehno s kůžídrůbež z velkochovu, maso a kůže, pečené232 kcal / 100 g
- Tmavé krůtí masovšechny třídy, pečené196 kcal / 100 g
- Grilovaná kuřecí stehna s kůžídrůbež z velkochovů nebo kuřata na smažení, grilované, původní koření, stehno, maso a kůže, vařené233 kcal / 100 g
Otázky o potravině Pečené krůtí stehenní s kůží
Kolik kalorií obsahuje 100 g potraviny Pečené krůtí stehenní s kůží?
100 g potraviny Pečené krůtí stehenní s kůží obsahuje 205 kcal, 28 g bílkovin, 0 g sacharidů a 9,6 g tuků.
Kolik kalorií obsahuje 50 g potraviny Pečené krůtí stehenní s kůží?
50 g potraviny Pečené krůtí stehenní s kůží obsahuje 103 kcal, 14 g bílkovin, 0 g sacharidů a 4,8 g tuků.
Kolik kalorií obsahuje 150 g potraviny Pečené krůtí stehenní s kůží?
150 g potraviny Pečené krůtí stehenní s kůží obsahuje 308 kcal, 42 g bílkovin, 0 g sacharidů a 14 g tuků.
Kolik kalorií obsahuje 200 g potraviny Pečené krůtí stehenní s kůží?
200 g potraviny Pečené krůtí stehenní s kůží obsahuje 410 kcal, 55 g bílkovin, 0 g sacharidů a 19 g tuků.
Kolik kalorií obsahuje 250 g potraviny Pečené krůtí stehenní s kůží?
250 g potraviny Pečené krůtí stehenní s kůží obsahuje 513 kcal, 69 g bílkovin, 0 g sacharidů a 24 g tuků.
Zdroj: Canadian Nutrient File 6871 · na 100 g · sacharidy podle označování EU, vláknina se nezapočítává