Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Sup jantung palma
Kalori & fakta pemakanan
dengan garam
66
kalorikcal setiap 100 g
Protein1.8 g
Karbo5.7 g
Lemak3.8 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 66 kcal —
- Protein 1.8 g 4%
- Karbohidrat 5.7 g 2%
- Lemak 3.8 g 5%
- Serat 1 g 4%
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 66 | 1.8 g | 5.7 g | 3.8 g |
| 50 g | 50 g | 33 | 0.9 g | 2.8 g | 1.9 g |
| 150 g | 150 g | 99 | 2.7 g | 8.5 g | 5.7 g |
| 200 g | 200 g | 132 | 3.6 g | 11 g | 7.7 g |
| 250 g | 250 g | 165 | 4.6 g | 14 g | 9.6 g |
Makanan serupa
Soalan tentang Sup jantung palma
Berapa kalori dalam 100 g Sup jantung palma?
100 g Sup jantung palma mengandungi 66 kcal, dengan 1.8 g protein, 5.7 g karbohidrat dan 3.8 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Sup jantung palma?
50 g Sup jantung palma mengandungi 33 kcal, dengan 0.9 g protein, 2.8 g karbohidrat dan 1.9 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Sup jantung palma?
150 g Sup jantung palma mengandungi 99 kcal, dengan 2.7 g protein, 8.5 g karbohidrat dan 5.7 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Sup jantung palma?
200 g Sup jantung palma mengandungi 132 kcal, dengan 3.6 g protein, 11 g karbohidrat dan 7.7 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Sup jantung palma?
250 g Sup jantung palma mengandungi 165 kcal, dengan 4.6 g protein, 14 g karbohidrat dan 9.6 g lemak.
Sumber: tbca BRC1017B · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat