Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Salad jantung palma
Kalori & fakta pemakanan
tanpa minyak, tanpa garam
25
kalorikcal setiap 100 g
Protein2.4 g
Karbo1.6 g
Lemak0.3 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 25 kcal —
- Protein 2.4 g 5%
- Karbohidrat 1.6 g 1%
- Lemak 0.3 g 0%
- Serat 3.1 g 11%
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 25 | 2.4 g | 1.6 g | 0.3 g |
| 50 g | 50 g | 13 | 1.2 g | 0.8 g | 0.2 g |
| 150 g | 150 g | 38 | 3.7 g | 2.4 g | 0.5 g |
| 200 g | 200 g | 50 | 4.9 g | 3.1 g | 0.7 g |
| 250 g | 250 g | 63 | 6.1 g | 3.9 g | 0.9 g |
Makanan serupa
Soalan tentang Salad jantung palma
Berapa kalori dalam 100 g Salad jantung palma?
100 g Salad jantung palma mengandungi 25 kcal, dengan 2.4 g protein, 1.6 g karbohidrat dan 0.3 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Salad jantung palma?
50 g Salad jantung palma mengandungi 13 kcal, dengan 1.2 g protein, 0.8 g karbohidrat dan 0.2 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Salad jantung palma?
150 g Salad jantung palma mengandungi 38 kcal, dengan 3.7 g protein, 2.4 g karbohidrat dan 0.5 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Salad jantung palma?
200 g Salad jantung palma mengandungi 50 kcal, dengan 4.9 g protein, 3.1 g karbohidrat dan 0.7 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Salad jantung palma?
250 g Salad jantung palma mengandungi 63 kcal, dengan 6.1 g protein, 3.9 g karbohidrat dan 0.9 g lemak.
Sumber: tbca BRC0612B · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat