Víte, co máte na talíři
Ovocné smoothie
Kalorie a nutriční hodnoty
s mléčnými výrobky
51
kaloriekcal na 100 g
Bílkoviny1,3 g
Sacharidy10 g
Tuky0,1 g
Výživové údaje
Na 100 g% RHP- Kalorie 51 kcal —
- Bílkoviny 1,3 g 3%
- Sacharidy 10 g 4%
- Tuky 0,1 g 0%
- Nasycené mastné kyseliny 0 g 0%
- Vláknina 1,2 g 4%
- Cukry 10 g —
Kalorie podle porce
| Porce | Hmotnost | Kalorie | Bílkoviny | Sacharidy | Tuky |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 51 | 1,3 g | 10 g | 0,1 g |
| 50 g | 50 g | 26 | 0,7 g | 5,2 g | 0,1 g |
| 150 g | 150 g | 77 | 2 g | 16 g | 0,2 g |
| 200 g | 200 g | 102 | 2,6 g | 21 g | 0,2 g |
| 250 g | 250 g | 128 | 3,3 g | 26 g | 0,3 g |
Podobné potraviny
- Ovocné smoothie s bobulemibez mléčných výrobků51 kcal / 100 g
- Ovocné smoothie jahoda banánnaked juice50 kcal / 100 g
- Smoothie49 kcal / 100 g
- Smoothie z ovocné šťávypřipravené z ovocné šťávy a přidaného ovoce49 kcal / 100 g
- Bobulové smoothieobohacené o vitamin C50 kcal / 100 g
- Jahodovo-banánové smoothieovocná šťáva, jahoda banán52 kcal / 100 g
- Jahodové smoothieplnotučné mléko71 kcal / 100 g
- Fialové smoothiefialové ovoce57 kcal / 100 g
- Ovocný nápoj s mlékems mlékem, Taksi s cukrem32 kcal / 100 g
- Mléčný koktejls čerstvým ovocem97 kcal / 100 g
Otázky o potravině Ovocné smoothie
Kolik kalorií obsahuje 100 g potraviny Ovocné smoothie?
100 g potraviny Ovocné smoothie obsahuje 51 kcal, 1,3 g bílkovin, 10 g sacharidů a 0,1 g tuků.
Kolik kalorií obsahuje 50 g potraviny Ovocné smoothie?
50 g potraviny Ovocné smoothie obsahuje 26 kcal, 0,7 g bílkovin, 5,2 g sacharidů a 0,1 g tuků.
Kolik kalorií obsahuje 150 g potraviny Ovocné smoothie?
150 g potraviny Ovocné smoothie obsahuje 77 kcal, 2 g bílkovin, 16 g sacharidů a 0,2 g tuků.
Kolik kalorií obsahuje 200 g potraviny Ovocné smoothie?
200 g potraviny Ovocné smoothie obsahuje 102 kcal, 2,6 g bílkovin, 21 g sacharidů a 0,2 g tuků.
Kolik kalorií obsahuje 250 g potraviny Ovocné smoothie?
250 g potraviny Ovocné smoothie obsahuje 128 kcal, 3,3 g bílkovin, 26 g sacharidů a 0,3 g tuků.
Zdroj: NEVO (Netherlands) 2640 · na 100 g · sacharidy podle označování EU, vláknina se nezapočítává