Zistite, čo máte na tanieri
Zmes na čokoládový puding
Kalórie a výživové údaje
suchá zmes, bežná
Výživové údaje
Na 100 g% ODD- Kalórie 362 kcal —
- Bielkoviny 2,6 g 5%
- Sacharidy 85 g 31%
- Tuky 2,1 g 3%
- Nasýtené tuky 1,2 g 6%
- Vláknina 4,5 g 16%
- Cukry 43 g —
- Sodík 479 mg 21%
- Cholesterol 0 mg 0%
Vitamíny a minerály
Na 100 g% ODDVitamíny
- Vitamín A 0 µg 0%
- Vitamín C 0 mg 0%
- Vitamín D 0 µg 0%
- Vitamín E 0,01 mg 0%
- Vitamín K 0,3 µg 0%
- Tiamín (B1) 0,02 mg 1%
- Riboflavín (B2) 0,07 mg 5%
- Niacín (B3) 0,33 mg 2%
- Kyselina pantoténová (B5) 0,04 mg 1%
- Vitamín B6 0,02 mg 1%
- Folát (B9) 4 µg 1%
- Vitamín B12 0 µg 0%
- Cholín 1,6 mg 0%
Minerály
- Vápnik 53 mg 4%
- Železo 1,8 mg 10%
- Horčík 67 mg 16%
- Fosfor 88 mg 7%
- Draslík 209 mg 4%
- Zinok 0,9 mg 8%
- Meď 0,52 mg 58%
- Mangán 0,54 mg 23%
- Selén 3,3 µg 6%
Kalórie podľa porcie
| Porcia | Hmotnosť | Kalórie | Bielkoviny | Sacharidy | Tuky |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 362 | 2,6 g | 85 g | 2,1 g |
| 1 porcia | 99 g | 358 | 2,6 g | 84 g | 2,1 g |
| 2 porcie | 198 g | 717 | 5,1 g | 168 g | 4,2 g |
| ½ porcie | 49,5 g | 179 | 1,3 g | 42 g | 1 g |
| 3 porcie | 297 g | 1075 | 7,7 g | 252 g | 6,2 g |
| 4 porcie | 396 g | 1434 | 10 g | 336 g | 8,3 g |
| 50 g | 50 g | 181 | 1,3 g | 42 g | 1,1 g |
| 150 g | 150 g | 543 | 3,9 g | 127 g | 3,2 g |
| 200 g | 200 g | 724 | 5,2 g | 170 g | 4,2 g |
| 250 g | 250 g | 905 | 6,5 g | 212 g | 5,3 g |
Podobné potraviny
- Čokoládový pudingpripravené na konzumáciu142 kcal / 100 g
- Suchá pudingová zmes s čokoládovou príchuťounízkokalorické, bežné365 kcal / 100 g
- Zmes na čokoládový koláčtypu puding, suché, nepripravené391 kcal / 100 g
- Zmes na vanilkový pudingsuchá, bežná, nepripravená379 kcal / 100 g
- Prášok na čokoládový pudingnesladený340 kcal / 100 g
- Čokoládový puding s čokoládovou posýpkousuchá zmes397 kcal / 100 g
- Koláč s príchuťou čokoládového pudingusuchá zmes391 kcal / 100 g
- Banánová pudingová zmessuchá zmes, instantná367 kcal / 100 g
- Instantná suchá pudingová zmes s čokoládovou príchuťounízkokalorické356 kcal / 100 g
- Vanilkový pudingsuchá zmes, bežná379 kcal / 100 g
Otázky o potravine Zmes na čokoládový puding
Koľko kalórií obsahuje Zmes na čokoládový puding v množstve 100 g?
Zmes na čokoládový puding: 100 g obsahuje 362 kcal, 2,6 g bielkovín, 85 g sacharidov a 2,1 g tukov.
Koľko kalórií obsahuje Zmes na čokoládový puding v množstve 1 porcia (99 g)?
Zmes na čokoládový puding: 1 porcia (99 g) obsahuje 358 kcal, 2,6 g bielkovín, 84 g sacharidov a 2,1 g tukov.
Koľko kalórií obsahuje Zmes na čokoládový puding v množstve 2 porcie (198 g)?
Zmes na čokoládový puding: 2 porcie (198 g) obsahuje 717 kcal, 5,1 g bielkovín, 168 g sacharidov a 4,2 g tukov.
Koľko kalórií obsahuje Zmes na čokoládový puding v množstve ½ porcie (49,5 g)?
Zmes na čokoládový puding: ½ porcie (49,5 g) obsahuje 179 kcal, 1,3 g bielkovín, 42 g sacharidov a 1 g tukov.
Koľko kalórií obsahuje Zmes na čokoládový puding v množstve 3 porcie (297 g)?
Zmes na čokoládový puding: 3 porcie (297 g) obsahuje 1075 kcal, 7,7 g bielkovín, 252 g sacharidov a 6,2 g tukov.
Koľko kalórií obsahuje Zmes na čokoládový puding v množstve 4 porcie (396 g)?
Zmes na čokoládový puding: 4 porcie (396 g) obsahuje 1434 kcal, 10 g bielkovín, 336 g sacharidov a 8,3 g tukov.
Koľko kalórií obsahuje Zmes na čokoládový puding v množstve 50 g?
Zmes na čokoládový puding: 50 g obsahuje 181 kcal, 1,3 g bielkovín, 42 g sacharidov a 1,1 g tukov.
Koľko kalórií obsahuje Zmes na čokoládový puding v množstve 150 g?
Zmes na čokoládový puding: 150 g obsahuje 543 kcal, 3,9 g bielkovín, 127 g sacharidov a 3,2 g tukov.
Zdroj: USDA FoodData Central 169603 · na 100 g · sacharidy podľa označovania EÚ, bez vlákniny