Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Sup ayam dan bihun
Kalori & fakta pemakanan
didehidrat dan direkonstitusi
21
kalorikcal setiap 100 g
Protein0.8 g
Karbo3.9 g
Lemak0.2 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 21 kcal —
- Protein 0.8 g 2%
- Karbohidrat 3.9 g 1%
- Lemak 0.2 g 0%
- Lemak tepu 0.1 g 0%
- Serat 0.3 g 1%
- Gula 0.6 g —
- Natrium 272 mg 12%
Vitamin & mineral
Bagi setiap 100 g% NHVitamin
- Vitamin A 12.2 µg 1%
- Tiamina (B1) 0.28 mg 23%
- Asid pantotenik (B5) 0.04 mg 1%
- Vitamin B6 0.03 mg 1%
- Vitamin B12 0.03 µg 1%
Mineral
- Kalsium 7.2 mg 1%
- Zat besi 0.1 mg 1%
- Magnesium 3.5 mg 1%
- Fosforus 14 mg 1%
- Kalium 36 mg 1%
- Zink 0.1 mg 1%
- Kuprum 0.02 mg 2%
- Mangan 0.05 mg 2%
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 21 | 0.8 g | 3.9 g | 0.2 g |
| 50 g | 50 g | 11 | 0.4 g | 1.9 g | 0.1 g |
| 150 g | 150 g | 32 | 1.2 g | 5.8 g | 0.4 g |
| 200 g | 200 g | 42 | 1.6 g | 7.7 g | 0.5 g |
| 250 g | 250 g | 53 | 2 g | 9.6 g | 0.6 g |
Makanan serupa
Soalan tentang Sup ayam dan bihun
Berapa kalori dalam 100 g Sup ayam dan bihun?
100 g Sup ayam dan bihun mengandungi 21 kcal, dengan 0.8 g protein, 3.9 g karbohidrat dan 0.2 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Sup ayam dan bihun?
50 g Sup ayam dan bihun mengandungi 11 kcal, dengan 0.4 g protein, 1.9 g karbohidrat dan 0.1 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Sup ayam dan bihun?
150 g Sup ayam dan bihun mengandungi 32 kcal, dengan 1.2 g protein, 5.8 g karbohidrat dan 0.4 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Sup ayam dan bihun?
200 g Sup ayam dan bihun mengandungi 42 kcal, dengan 1.6 g protein, 7.7 g karbohidrat dan 0.5 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Sup ayam dan bihun?
250 g Sup ayam dan bihun mengandungi 53 kcal, dengan 2 g protein, 9.6 g karbohidrat dan 0.6 g lemak.
Sumber: ANSES–Ciqual (France) 25950 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat