Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Celeriac piccata, prepared
Kalori & fakta pemakanan
136
kalorikcal setiap 100 g
Protein5.4 g
Karbo8.4 g
Lemak8.2 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 136 kcal —
- Protein 5.4 g 11%
- Karbohidrat 8.4 g 3%
- Lemak 8.2 g 11%
- Lemak tepu 2.2 g 11%
- Serat 3.5 g 13%
- Gula 1.5 g —
- Natrium 130 mg 6%
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 136 | 5.4 g | 8.4 g | 8.2 g |
| 50 g | 50 g | 68 | 2.7 g | 4.2 g | 4.1 g |
| 150 g | 150 g | 204 | 8.1 g | 13 g | 12 g |
| 200 g | 200 g | 272 | 11 g | 17 g | 16 g |
| 250 g | 250 g | 340 | 14 g | 21 g | 21 g |
Makanan serupa
- Zucchini piccata prepared122 kcal / 100 g
- Pumpkin piccata prepared140 kcal / 100 g
- Eggplant piccata prepared138 kcal / 100 g
- Celeriac slices breaded prepared139 kcal / 100 g
- Veal piccata prepared217 kcal / 100 g
- Porc piccata prepared226 kcal / 100 g
- Zucchini slices breaded prepared125 kcal / 100 g
- Eggplant slices breaded prepared136 kcal / 100 g
- Squash slices breaded prepared144 kcal / 100 g
- French omelette prepared151 kcal / 100 g
Soalan tentang Celeriac piccata, prepared
Berapa kalori dalam 100 g Celeriac piccata, prepared?
100 g Celeriac piccata, prepared mengandungi 136 kcal, dengan 5.4 g protein, 8.4 g karbohidrat dan 8.2 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Celeriac piccata, prepared?
50 g Celeriac piccata, prepared mengandungi 68 kcal, dengan 2.7 g protein, 4.2 g karbohidrat dan 4.1 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Celeriac piccata, prepared?
150 g Celeriac piccata, prepared mengandungi 204 kcal, dengan 8.1 g protein, 13 g karbohidrat dan 12 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Celeriac piccata, prepared?
200 g Celeriac piccata, prepared mengandungi 272 kcal, dengan 11 g protein, 17 g karbohidrat dan 16 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Celeriac piccata, prepared?
250 g Celeriac piccata, prepared mengandungi 340 kcal, dengan 14 g protein, 21 g karbohidrat dan 21 g lemak.
Sumber: Swiss FSVO 1660 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat