Tudd, mi kerül a tányérodra
Szamuráj szósz
Kalória- és tápértékadatok
előre csomagolt
523
kalóriakcal 100 g-onként 100 g
Fehérje1,1 g
Szénhidrát5,1 g
Zsír55 g
Tápértékadatok
Ennyi mennyiségre 100 g% NRV- Kalória 523 kcal —
- Fehérje 1,1 g 2%
- Szénhidrát 5,1 g 2%
- Zsír 55 g 71%
- Telített zsírsavak 4,4 g 22%
- Rost 0,7 g 2%
- Cukrok 3 g —
Kalória adagonként
| Adag | Tömeg | Kalória | Fehérje | Szénhidrát | Zsír |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 523 | 1,1 g | 5,1 g | 55 g |
| 50 g | 50 g | 262 | 0,6 g | 2,5 g | 28 g |
| 150 g | 150 g | 785 | 1,7 g | 7,6 g | 83 g |
| 200 g | 200 g | 1046 | 2,2 g | 10 g | 110 g |
| 250 g | 250 g | 1308 | 2,8 g | 13 g | 138 g |
Hasonló ételek
- Koktélszószelőre csomagolt572 kcal / 100 g
- Algériai stílusú szószelőrecsomagolt486 kcal / 100 g
- Amerikai stílusú szószelőrecsomagolt409 kcal / 100 g
- Andalúz szószelőre csomagolt548 kcal / 100 g
- Curry szószhideg, előre csomagolt367 kcal / 100 g
- Teriyaki szószprepacked88 kcal / 100 g
- Barbecue szószbolti136 kcal / 100 g
- Sült krumpli szószelőre csomagolt330 kcal / 100 g
- Borsmártásmeleg, előre csomagolt160 kcal / 100 g
- Szójaszószelőrecsomagolt40 kcal / 100 g
Kérdések erről: Szamuráj szósz
Hány kalória van Szamuráj szósz 100 g mennyiségében?
Szamuráj szósz 100 g mennyisége 523 kcal-t tartalmaz, 1,1 g fehérjével, 5,1 g szénhidráttal és 55 g zsírral.
Hány kalória van Szamuráj szósz 50 g mennyiségében?
Szamuráj szósz 50 g mennyisége 262 kcal-t tartalmaz, 0,6 g fehérjével, 2,5 g szénhidráttal és 28 g zsírral.
Hány kalória van Szamuráj szósz 150 g mennyiségében?
Szamuráj szósz 150 g mennyisége 785 kcal-t tartalmaz, 1,7 g fehérjével, 7,6 g szénhidráttal és 83 g zsírral.
Hány kalória van Szamuráj szósz 200 g mennyiségében?
Szamuráj szósz 200 g mennyisége 1046 kcal-t tartalmaz, 2,2 g fehérjével, 10 g szénhidráttal és 110 g zsírral.
Hány kalória van Szamuráj szósz 250 g mennyiségében?
Szamuráj szósz 250 g mennyisége 1308 kcal-t tartalmaz, 2,8 g fehérjével, 13 g szénhidráttal és 138 g zsírral.
Forrás: ANSES–Ciqual (France) 11246 · 100 g-ra vetítve · szénhidrát az EU-s címkézés szerint, a rost nélkül