Знайте, що у вас на тарілці
Яловичий огузок
Калорії та харчова цінність
австралійська, імпортована, трав'яної відгодівлі, огузок, без кісток, тільки м'якоть, сира
Харчова цінність
На 100 g% ДН- Калорії 129 kcal —
- Білки 22 g 45%
- Вуглеводи 0 g 0%
- Жири 4,4 g 6%
- Насичені жири 1,8 g 9%
- Клітковина 0 g 0%
- Цукри 0 g —
- Натрій 60 mg 3%
- Холестерин 48 mg 16%
Вітаміни та мінерали
На 100 g% ДНВітаміни
- Вітамін A 0 µg 0%
- Вітамін C 0 mg 0%
Мінерали
- Кальцій 5 mg 0%
- Залізо 2,3 mg 13%
Калорії на порцію
| Порція | Вага | Калорії | Білки | Вуглеводи | Жири |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 129 | 22 g | 0 g | 4,4 g |
| 1 порція | 113 g | 146 | 25 g | 0 g | 5 g |
| 2 порції | 226 g | 292 | 51 g | 0 g | 10 g |
| ½ порції | 56,5 g | 73 | 13 g | 0 g | 2,5 g |
| 3 порції | 339 g | 437 | 76 g | 0 g | 15 g |
| 4 порції | 452 g | 583 | 101 g | 0 g | 20 g |
| 50 g | 50 g | 65 | 11 g | 0 g | 2,2 g |
| 150 g | 150 g | 194 | 34 g | 0 g | 6,6 g |
| 200 g | 200 g | 258 | 45 g | 0 g | 8,9 g |
| 250 g | 250 g | 323 | 56 g | 0 g | 11 g |
Схожі продукти
Запитання про продукт «Яловичий огузок»
Скільки калорій у порції продукту «Яловичий огузок» вагою 100 g?
У порції продукту «Яловичий огузок» вагою 100 g — 129 ккал, 22 g білків, 0 g вуглеводів і 4,4 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Яловичий огузок» вагою 1 порція (113 g)?
У порції продукту «Яловичий огузок» вагою 1 порція (113 g) — 146 ккал, 25 g білків, 0 g вуглеводів і 5 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Яловичий огузок» вагою 2 порції (226 g)?
У порції продукту «Яловичий огузок» вагою 2 порції (226 g) — 292 ккал, 51 g білків, 0 g вуглеводів і 10 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Яловичий огузок» вагою ½ порції (56,5 g)?
У порції продукту «Яловичий огузок» вагою ½ порції (56,5 g) — 73 ккал, 13 g білків, 0 g вуглеводів і 2,5 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Яловичий огузок» вагою 3 порції (339 g)?
У порції продукту «Яловичий огузок» вагою 3 порції (339 g) — 437 ккал, 76 g білків, 0 g вуглеводів і 15 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Яловичий огузок» вагою 4 порції (452 g)?
У порції продукту «Яловичий огузок» вагою 4 порції (452 g) — 583 ккал, 101 g білків, 0 g вуглеводів і 20 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Яловичий огузок» вагою 50 g?
У порції продукту «Яловичий огузок» вагою 50 g — 65 ккал, 11 g білків, 0 g вуглеводів і 2,2 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Яловичий огузок» вагою 150 g?
У порції продукту «Яловичий огузок» вагою 150 g — 194 ккал, 34 g білків, 0 g вуглеводів і 6,6 g жирів.
Джерело: USDA FoodData Central 173972 · на 100 г · вуглеводи за маркуванням ЄС, без клітковини