Zistite, čo máte na tanieri
Nízkokalorická pudingová zmes
Kalórie a výživové údaje
všetky príchute okrem čokolády, bežná, suchá zmes
Výživové údaje
Na 100 g% ODD- Kalórie 351 kcal —
- Bielkoviny 1,6 g 3%
- Sacharidy 85 g 31%
- Tuky 0,1 g 0%
- Nasýtené tuky 0 g 0%
- Vláknina 0,9 g 3%
- Cukry 2,9 g —
- Sodík 1765 mg 77%
- Cholesterol 0 mg 0%
Vitamíny a minerály
Na 100 g% ODDVitamíny
- Vitamín A 0 µg 0%
- Vitamín C 0 mg 0%
- Vitamín D 0 µg 0%
- Vitamín E 0,05 mg 0%
- Vitamín K 1,1 µg 1%
- Tiamín (B1) 0 mg 0%
- Riboflavín (B2) 0 mg 0%
- Niacín (B3) 0 mg 0%
- Vitamín B6 0 mg 0%
- Folát (B9) 0 µg 0%
- Vitamín B12 0 µg 0%
- Cholín 0 mg 0%
Minerály
- Vápnik 49 mg 4%
- Železo 0,05 mg 0%
- Horčík 17 mg 4%
- Fosfor 12 mg 1%
- Draslík 18 mg 0%
- Zinok 0,19 mg 2%
- Meď 0,04 mg 4%
- Selén 0,9 µg 2%
Kalórie podľa porcie
| Porcia | Hmotnosť | Kalórie | Bielkoviny | Sacharidy | Tuky |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 351 | 1,6 g | 85 g | 0,1 g |
| 1 porcia | 113 g | 397 | 1,8 g | 96 g | 0,1 g |
| 2 porcie | 226 g | 793 | 3,6 g | 192 g | 0,2 g |
| ½ porcie | 56,5 g | 198 | 0,9 g | 48 g | 0,1 g |
| 3 porcie | 339 g | 1190 | 5,4 g | 289 g | 0,3 g |
| 4 porcie | 452 g | 1587 | 7,2 g | 385 g | 0,5 g |
| 50 g | 50 g | 176 | 0,8 g | 43 g | 0,1 g |
| 150 g | 150 g | 527 | 2,4 g | 128 g | 0,2 g |
| 200 g | 200 g | 702 | 3,2 g | 170 g | 0,2 g |
| 250 g | 250 g | 878 | 4 g | 213 g | 0,3 g |
Podobné potraviny
- Suchá pudingová zmes s čokoládovou príchuťounízkokalorické, bežné365 kcal / 100 g
- Instantná suchá pudingová zmes s čokoládovou príchuťounízkokalorické356 kcal / 100 g
- Pudingvšetky príchute okrem čokolády, suchá zmes, bežné, nízkokalorické, nepripravené352 kcal / 100 g
- Cokoladovy pudingsuchá zmes, instantná, nízkokalorická, nepripravená356 kcal / 100 g
- Zmes na čokoládový pudingsuchá zmes, bežná362 kcal / 100 g
- Zmes na banánový pudingsuchá zmes, bežná366 kcal / 100 g
- Nízkokalorický želatínový dezertsuchá zmes, s aspartámom, nepripravené198 kcal / 100 g
- Čokoládová pudingová zmessuchá zmes, instantná378 kcal / 100 g
- Banánová pudingová zmessuchá zmes, instantná367 kcal / 100 g
- Vanilkový pudingsuchá zmes, bežná379 kcal / 100 g
Otázky o potravine Nízkokalorická pudingová zmes
Koľko kalórií obsahuje Nízkokalorická pudingová zmes v množstve 100 g?
Nízkokalorická pudingová zmes: 100 g obsahuje 351 kcal, 1,6 g bielkovín, 85 g sacharidov a 0,1 g tukov.
Koľko kalórií obsahuje Nízkokalorická pudingová zmes v množstve 1 porcia (113 g)?
Nízkokalorická pudingová zmes: 1 porcia (113 g) obsahuje 397 kcal, 1,8 g bielkovín, 96 g sacharidov a 0,1 g tukov.
Koľko kalórií obsahuje Nízkokalorická pudingová zmes v množstve 2 porcie (226 g)?
Nízkokalorická pudingová zmes: 2 porcie (226 g) obsahuje 793 kcal, 3,6 g bielkovín, 192 g sacharidov a 0,2 g tukov.
Koľko kalórií obsahuje Nízkokalorická pudingová zmes v množstve ½ porcie (56,5 g)?
Nízkokalorická pudingová zmes: ½ porcie (56,5 g) obsahuje 198 kcal, 0,9 g bielkovín, 48 g sacharidov a 0,1 g tukov.
Koľko kalórií obsahuje Nízkokalorická pudingová zmes v množstve 3 porcie (339 g)?
Nízkokalorická pudingová zmes: 3 porcie (339 g) obsahuje 1190 kcal, 5,4 g bielkovín, 289 g sacharidov a 0,3 g tukov.
Koľko kalórií obsahuje Nízkokalorická pudingová zmes v množstve 4 porcie (452 g)?
Nízkokalorická pudingová zmes: 4 porcie (452 g) obsahuje 1587 kcal, 7,2 g bielkovín, 385 g sacharidov a 0,5 g tukov.
Koľko kalórií obsahuje Nízkokalorická pudingová zmes v množstve 50 g?
Nízkokalorická pudingová zmes: 50 g obsahuje 176 kcal, 0,8 g bielkovín, 43 g sacharidov a 0,1 g tukov.
Koľko kalórií obsahuje Nízkokalorická pudingová zmes v množstve 150 g?
Nízkokalorická pudingová zmes: 150 g obsahuje 527 kcal, 2,4 g bielkovín, 128 g sacharidov a 0,2 g tukov.
Zdroj: USDA FoodData Central 167741 · na 100 g · sacharidy podľa označovania EÚ, bez vlákniny