Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Yogurt penuh lemak
Kalori & fakta pemakanan
penuh lemak
56
kalorikcal setiap 100 g
Protein3.8 g
Karbo3.4 g
Lemak2.7 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 56 kcal —
- Protein 3.8 g 8%
- Karbohidrat 3.4 g 1%
- Lemak 2.7 g 3%
- Lemak tepu 1.8 g 9%
- Serat 0 g 0%
- Gula 2.4 g —
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 56 | 3.8 g | 3.4 g | 2.7 g |
| 50 g | 50 g | 28 | 1.9 g | 1.7 g | 1.4 g |
| 150 g | 150 g | 84 | 5.7 g | 5.1 g | 4.1 g |
| 200 g | 200 g | 112 | 7.6 g | 6.8 g | 5.4 g |
| 250 g | 250 g | 140 | 9.5 g | 8.5 g | 6.8 g |
Makanan serupa
- Yogurt penuh lemak Activiapenuh lemak, asli68 kcal / 100 g
- Yogurt Yunani115 kcal / 100 g
- Yogurt susu penuh krim66 kcal / 100 g
- Dadih susu penuh krim147 kcal / 100 g
- Susu penuh krim3.25% lemak susu, tanpa tambahan vitamin A dan D61 kcal / 100 g
- Buttermilk penuh krimceCAIR62 kcal / 100 g
- Yobur minumsusu penuh krim, dengan buah90 kcal / 100 g
Soalan tentang Yogurt penuh lemak
Berapa kalori dalam 100 g Yogurt penuh lemak?
100 g Yogurt penuh lemak mengandungi 56 kcal, dengan 3.8 g protein, 3.4 g karbohidrat dan 2.7 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Yogurt penuh lemak?
50 g Yogurt penuh lemak mengandungi 28 kcal, dengan 1.9 g protein, 1.7 g karbohidrat dan 1.4 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Yogurt penuh lemak?
150 g Yogurt penuh lemak mengandungi 84 kcal, dengan 5.7 g protein, 5.1 g karbohidrat dan 4.1 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Yogurt penuh lemak?
200 g Yogurt penuh lemak mengandungi 112 kcal, dengan 7.6 g protein, 6.8 g karbohidrat dan 5.4 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Yogurt penuh lemak?
250 g Yogurt penuh lemak mengandungi 140 kcal, dengan 9.5 g protein, 8.5 g karbohidrat dan 6.8 g lemak.
Sumber: NEVO (Netherlands) 278 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat