Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Tomato panggang
Kalori & fakta pemakanan
standard, isi dan biji sahaja
17
kalorikcal setiap 100 g
Protein0.6 g
Karbo3.4 g
Lemak0.2 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 17 kcal —
- Protein 0.6 g 1%
- Karbohidrat 3.4 g 1%
- Lemak 0.2 g 0%
- Lemak tepu 0 g 0%
- Gula 3.4 g —
- Natrium 2 mg 0%
Vitamin & mineral
Bagi setiap 100 g% NHVitamin
- Vitamin A 59 µg 7%
- Vitamin C 30 mg 33%
- Vitamin D 0 µg 0%
- Vitamin E 0.89 mg 6%
- Vitamin K 12.5 µg 10%
- Tiamina (B1) 0.05 mg 4%
- Riboflavin (B2) 0.01 mg 1%
- Niasin (B3) 0.6 mg 4%
- Asid pantotenik (B5) 0.19 mg 4%
- Vitamin B6 0.15 mg 9%
- Biotin (B7) 1.3 µg 4%
- Folat (B9) 14 µg 4%
- Vitamin B12 0 µg 0%
Mineral
- Kalsium 10 mg 1%
- Zat besi 0.26 mg 1%
- Magnesium 9 mg 2%
- Fosforus 21 mg 2%
- Kalium 209 mg 4%
- Zink 0.1 mg 1%
- Kuprum 0.04 mg 4%
- Mangan 0.14 mg 6%
- Iodin 2 µg 1%
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 17 | 0.6 g | 3.4 g | 0.2 g |
| 50 g | 50 g | 9 | 0.3 g | 1.7 g | 0.1 g |
| 150 g | 150 g | 26 | 0.9 g | 5.1 g | 0.3 g |
| 200 g | 200 g | 34 | 1.2 g | 6.8 g | 0.4 g |
| 250 g | 250 g | 43 | 1.5 g | 8.5 g | 0.5 g |
Makanan serupa
Soalan tentang Tomato panggang
Berapa kalori dalam 100 g Tomato panggang?
100 g Tomato panggang mengandungi 17 kcal, dengan 0.6 g protein, 3.4 g karbohidrat dan 0.2 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Tomato panggang?
50 g Tomato panggang mengandungi 9 kcal, dengan 0.3 g protein, 1.7 g karbohidrat dan 0.1 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Tomato panggang?
150 g Tomato panggang mengandungi 26 kcal, dengan 0.9 g protein, 5.1 g karbohidrat dan 0.3 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Tomato panggang?
200 g Tomato panggang mengandungi 34 kcal, dengan 1.2 g protein, 6.8 g karbohidrat dan 0.4 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Tomato panggang?
250 g Tomato panggang mengandungi 43 kcal, dengan 1.5 g protein, 8.5 g karbohidrat dan 0.5 g lemak.
Sumber: CoFID (UK) 13-518 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat