Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Parsnip
Kalori & fakta pemakanan
direbus, digoreng (dengan lemak dan garam)
76
kalorikcal setiap 100 g
Protein2.6 g
Karbo9.8 g
Lemak2.4 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 76 kcal —
- Protein 2.6 g 5%
- Karbohidrat 9.8 g 4%
- Lemak 2.4 g 3%
- Lemak tepu 0.2 g 1%
- Serat 2.3 g 8%
- Gula 3.1 g —
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 76 | 2.6 g | 9.8 g | 2.4 g |
| 50 g | 50 g | 38 | 1.3 g | 4.9 g | 1.2 g |
| 150 g | 150 g | 114 | 3.9 g | 15 g | 3.5 g |
| 200 g | 200 g | 152 | 5.3 g | 20 g | 4.7 g |
| 250 g | 250 g | 190 | 6.6 g | 25 g | 5.9 g |
Makanan serupa
Soalan tentang Parsnip
Berapa kalori dalam 100 g Parsnip?
100 g Parsnip mengandungi 76 kcal, dengan 2.6 g protein, 9.8 g karbohidrat dan 2.4 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Parsnip?
50 g Parsnip mengandungi 38 kcal, dengan 1.3 g protein, 4.9 g karbohidrat dan 1.2 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Parsnip?
150 g Parsnip mengandungi 114 kcal, dengan 3.9 g protein, 15 g karbohidrat dan 3.5 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Parsnip?
200 g Parsnip mengandungi 152 kcal, dengan 5.3 g protein, 20 g karbohidrat dan 4.7 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Parsnip?
250 g Parsnip mengandungi 190 kcal, dengan 6.6 g protein, 25 g karbohidrat dan 5.9 g lemak.
Sumber: BLS (Germany) X573712 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat