Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Creme de camarão
Kalori & fakta pemakanan
39
kalorikcal setiap 100 g
Protein3.6 g
Karbo1.7 g
Lemak1.4 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 39 kcal —
- Protein 3.6 g 7%
- Karbohidrat 1.7 g 1%
- Lemak 1.4 g 2%
- Lemak tepu 0.7 g 3%
- Serat 0.3 g 1%
- Gula 0.5 g —
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 39 | 3.6 g | 1.7 g | 1.4 g |
| 50 g | 50 g | 20 | 1.8 g | 0.9 g | 0.7 g |
| 150 g | 150 g | 59 | 5.4 g | 2.6 g | 2.1 g |
| 200 g | 200 g | 78 | 7.2 g | 3.4 g | 2.8 g |
| 250 g | 250 g | 98 | 9 g | 4.3 g | 3.5 g |
Makanan serupa
Soalan tentang Creme de camarão
Berapa kalori dalam 100 g Creme de camarão?
100 g Creme de camarão mengandungi 39 kcal, dengan 3.6 g protein, 1.7 g karbohidrat dan 1.4 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Creme de camarão?
50 g Creme de camarão mengandungi 20 kcal, dengan 1.8 g protein, 0.9 g karbohidrat dan 0.7 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Creme de camarão?
150 g Creme de camarão mengandungi 59 kcal, dengan 5.4 g protein, 2.6 g karbohidrat dan 2.1 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Creme de camarão?
200 g Creme de camarão mengandungi 78 kcal, dengan 7.2 g protein, 3.4 g karbohidrat dan 2.8 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Creme de camarão?
250 g Creme de camarão mengandungi 98 kcal, dengan 9 g protein, 4.3 g karbohidrat dan 3.5 g lemak.
Sumber: portfir 1119 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat