Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Arroz de lulas
Kalori & fakta pemakanan
66
kalorikcal setiap 100 g
Protein4.8 g
Karbo6.7 g
Lemak2.1 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 66 kcal —
- Protein 4.8 g 10%
- Karbohidrat 6.7 g 2%
- Lemak 2.1 g 3%
- Lemak tepu 0.7 g 3%
- Serat 0.4 g 1%
- Gula 0.4 g —
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 66 | 4.8 g | 6.7 g | 2.1 g |
| 50 g | 50 g | 33 | 2.4 g | 3.4 g | 1.1 g |
| 150 g | 150 g | 99 | 7.2 g | 10 g | 3.2 g |
| 200 g | 200 g | 132 | 9.6 g | 13 g | 4.2 g |
| 250 g | 250 g | 165 | 12 g | 17 g | 5.3 g |
Makanan serupa
Soalan tentang Arroz de lulas
Berapa kalori dalam 100 g Arroz de lulas?
100 g Arroz de lulas mengandungi 66 kcal, dengan 4.8 g protein, 6.7 g karbohidrat dan 2.1 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Arroz de lulas?
50 g Arroz de lulas mengandungi 33 kcal, dengan 2.4 g protein, 3.4 g karbohidrat dan 1.1 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Arroz de lulas?
150 g Arroz de lulas mengandungi 99 kcal, dengan 7.2 g protein, 10 g karbohidrat dan 3.2 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Arroz de lulas?
200 g Arroz de lulas mengandungi 132 kcal, dengan 9.6 g protein, 13 g karbohidrat dan 4.2 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Arroz de lulas?
250 g Arroz de lulas mengandungi 165 kcal, dengan 12 g protein, 17 g karbohidrat dan 5.3 g lemak.
Sumber: portfir 1060 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat