Wiedz, co masz na talerzu
Kotlet z jagnięciny
Kalorie i wartości odżywcze
pieczone, chude i tłuste
363
kaloriekcal na 100 g
Białko23 g
Węglowodany0 g
Tłuszcz30 g
Wartości odżywcze
Na 100 g% RWS- Kalorie 363 kcal —
- Białko 23 g 46%
- Węglowodany 0 g 0%
- Tłuszcz 30 g 39%
- Tłuszcze nasycone 15 g 74%
- Błonnik 0 g 0%
- Cukry 0 g —
- Sód 75 mg 3%
Witaminy i składniki mineralne
Na 100 g% RWSWitaminy
- Witamina A 10 µg 1%
- Witamina C 0 mg 0%
- Witamina D 0,6 µg 3%
- Witamina E 0,13 mg 1%
- Tiamina (B1) 0,12 mg 10%
- Ryboflawina (B2) 0,19 mg 15%
- Niacyna (B3) 5,9 mg 37%
- Kwas pantotenowy (B5) 1,1 mg 22%
- Witamina B6 0,31 mg 18%
- Biotyna (B7) 2 µg 7%
- Foliany (B9) 5 µg 1%
- Witamina B12 2 µg 83%
Składniki mineralne
- Wapń 12 mg 1%
- Żelazo 1,6 mg 9%
- Magnez 22 mg 5%
- Fosfor 190 mg 15%
- Potas 310 mg 7%
- Cynk 2,8 mg 25%
- Miedź 0,08 mg 9%
- Mangan 0,01 mg 0%
- Selen 4 µg 7%
- Jod 6 µg 4%
Kalorie w porcji
| Porcja | Masa | Kalorie | Białko | Węglowodany | Tłuszcz |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 363 | 23 g | 0 g | 30 g |
| 50 g | 50 g | 182 | 12 g | 0 g | 15 g |
| 150 g | 150 g | 545 | 35 g | 0 g | 45 g |
| 200 g | 200 g | 726 | 46 g | 0 g | 60 g |
| 250 g | 250 g | 908 | 58 g | 0 g | 75 g |
Podobne produkty
- Kawałek polędwicy jagnięcejpieczone, chude i tłuste303 kcal / 100 g
- Kotlety jagnięce z lędźwipieczone, chude i tłuste359 kcal / 100 g
- Kotlet jagnięcychuda, gotowana200 kcal / 100 g
- Pieczona kotleta jagnięcaaustralijska, importowana, świeża, frenched, z kością, chude mięso i tłuszcz, przycięta do 1/8" tłuszczu, ugotowana, upieczona291 kcal / 100 g
- Lędźwie jagnięcepieczone, chude i tłuste, zważone z kością224 kcal / 100 g
- Pierś jagnięcapieczony, chudy i tłusty359 kcal / 100 g
- Łopatka jagnięcacała, pieczona, chuda i tłusta298 kcal / 100 g
- Pieczona pieczeń z combra jagnięcegoaustralijski, importowany, świeży, frenched, odkostniony, z kością, tylko chude mięso, przycięty do 0" tłuszczu, ugotowany, upieczony175 kcal / 100 g
- Staw barkowy jagnięcypieczone, chude i tłuste282 kcal / 100 g
- Udo jagnięcepieczone, chude i tłuste236 kcal / 100 g
Pytania o produkt: Kotlet z jagnięciny
Ile kalorii ma 100 g produktu Kotlet z jagnięciny?
100 g produktu Kotlet z jagnięciny zawiera 363 kcal, w tym 23 g białka, 0 g węglowodanów i 30 g tłuszczu.
Ile kalorii ma 50 g produktu Kotlet z jagnięciny?
50 g produktu Kotlet z jagnięciny zawiera 182 kcal, w tym 12 g białka, 0 g węglowodanów i 15 g tłuszczu.
Ile kalorii ma 150 g produktu Kotlet z jagnięciny?
150 g produktu Kotlet z jagnięciny zawiera 545 kcal, w tym 35 g białka, 0 g węglowodanów i 45 g tłuszczu.
Ile kalorii ma 200 g produktu Kotlet z jagnięciny?
200 g produktu Kotlet z jagnięciny zawiera 726 kcal, w tym 46 g białka, 0 g węglowodanów i 60 g tłuszczu.
Ile kalorii ma 250 g produktu Kotlet z jagnięciny?
250 g produktu Kotlet z jagnięciny zawiera 908 kcal, w tym 58 g białka, 0 g węglowodanów i 75 g tłuszczu.
Źródło: CoFID (UK) 18-169 · na 100 g · węglowodany według etykiety UE, bez błonnika