Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Yogurt biasa dengan krim
Kalori & fakta pemakanan
diperkaya
66
kalorikcal setiap 100 g
Protein3.1 g
Karbo4.9 g
Lemak3.8 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 66 kcal —
- Protein 3.1 g 6%
- Karbohidrat 4.9 g 2%
- Lemak 3.8 g 5%
- Lemak tepu 2.2 g 11%
- Serat 0 g 0%
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 66 | 3.1 g | 4.9 g | 3.8 g |
| 50 g | 50 g | 33 | 1.6 g | 2.5 g | 1.9 g |
| 150 g | 150 g | 99 | 4.7 g | 7.4 g | 5.7 g |
| 200 g | 200 g | 132 | 6.2 g | 9.8 g | 7.6 g |
| 250 g | 250 g | 165 | 7.8 g | 12 g | 9.5 g |
Makanan serupa
Soalan tentang Yogurt biasa dengan krim
Berapa kalori dalam 100 g Yogurt biasa dengan krim?
100 g Yogurt biasa dengan krim mengandungi 66 kcal, dengan 3.1 g protein, 4.9 g karbohidrat dan 3.8 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Yogurt biasa dengan krim?
50 g Yogurt biasa dengan krim mengandungi 33 kcal, dengan 1.6 g protein, 2.5 g karbohidrat dan 1.9 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Yogurt biasa dengan krim?
150 g Yogurt biasa dengan krim mengandungi 99 kcal, dengan 4.7 g protein, 7.4 g karbohidrat dan 5.7 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Yogurt biasa dengan krim?
200 g Yogurt biasa dengan krim mengandungi 132 kcal, dengan 6.2 g protein, 9.8 g karbohidrat dan 7.6 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Yogurt biasa dengan krim?
250 g Yogurt biasa dengan krim mengandungi 165 kcal, dengan 7.8 g protein, 12 g karbohidrat dan 9.5 g lemak.
Sumber: BEDCA (Spain) 1130 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat