Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Jus oren
Kalori & fakta pemakanan
sedia untuk diminum, dipasteur
43
kalorikcal setiap 100 g
Protein0.6 g
Karbo9.8 g
Lemak0.1 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 43 kcal —
- Protein 0.6 g 1%
- Karbohidrat 9.8 g 4%
- Lemak 0.1 g 0%
- Lemak tepu 0 g 0%
- Serat 0.1 g 0%
- Gula 8.4 g —
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 43 | 0.6 g | 9.8 g | 0.1 g |
| 50 g | 50 g | 22 | 0.3 g | 4.9 g | 0.1 g |
| 150 g | 150 g | 65 | 0.9 g | 15 g | 0.2 g |
| 200 g | 200 g | 86 | 1.2 g | 20 g | 0.2 g |
| 250 g | 250 g | 108 | 1.5 g | 25 g | 0.3 g |
Makanan serupa
- Jus oren yang baru diperahbaru diperah33 kcal / 100 g
- Jus oren dan manggakomersial35 kcal / 100 g
- Minuman jus oren54 kcal / 100 g
- Jus oren semula jadivarieti Pera, tanpa gula tambahan32 kcal / 100 g
- Pekatan jus orenbeku, tidak dicairkan, dengan tambahan kalsium dan vitamin D147 kcal / 100 g
- Jus epalsedia diminum40 kcal / 100 g
- Kordial orensedia diminum, diperkaya30 kcal / 100 g
- Jus sayurdalam tin atau dipasteur, sedia diminum19 kcal / 100 g
- Minuman buah orensedia untuk diminum34 kcal / 100 g
- Nektar orendengan pemanis tiruan20 kcal / 100 g
Soalan tentang Jus oren
Berapa kalori dalam 100 g Jus oren?
100 g Jus oren mengandungi 43 kcal, dengan 0.6 g protein, 9.8 g karbohidrat dan 0.1 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Jus oren?
50 g Jus oren mengandungi 22 kcal, dengan 0.3 g protein, 4.9 g karbohidrat dan 0.1 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Jus oren?
150 g Jus oren mengandungi 65 kcal, dengan 0.9 g protein, 15 g karbohidrat dan 0.2 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Jus oren?
200 g Jus oren mengandungi 86 kcal, dengan 1.2 g protein, 20 g karbohidrat dan 0.2 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Jus oren?
250 g Jus oren mengandungi 108 kcal, dengan 1.5 g protein, 25 g karbohidrat dan 0.3 g lemak.
Sumber: slv 661 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat