Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Daun betel
Kalori & fakta pemakanan
segar
61
kalorikcal setiap 100 g
Protein6.4 g
Karbo8.6 g
Lemak0.1 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 61 kcal —
- Protein 6.4 g 13%
- Karbohidrat 8.6 g 3%
- Lemak 0.1 g 0%
- Natrium 7 mg 0%
Vitamin & mineral
Bagi setiap 100 g% NHVitamin
- Vitamin A 0 µg 0%
- Vitamin C 3 mg 3%
- Vitamin D 0 µg 0%
- Tiamina (B1) 0.15 mg 13%
- Riboflavin (B2) 0.25 mg 19%
- Niasin (B3) 0.7 mg 4%
- Vitamin B12 0 µg 0%
Mineral
- Kalsium 390 mg 30%
- Zat besi 8.1 mg 45%
- Fosforus 80 mg 6%
- Kalium 550 mg 12%
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 61 | 6.4 g | 8.6 g | 0.1 g |
| 50 g | 50 g | 31 | 3.2 g | 4.3 g | 0.1 g |
| 150 g | 150 g | 92 | 9.6 g | 13 g | 0.2 g |
| 200 g | 200 g | 122 | 13 g | 17 g | 0.2 g |
| 250 g | 250 g | 153 | 16 g | 22 g | 0.3 g |
Makanan serupa
Soalan tentang Daun betel
Berapa kalori dalam 100 g Daun betel?
100 g Daun betel mengandungi 61 kcal, dengan 6.4 g protein, 8.6 g karbohidrat dan 0.1 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Daun betel?
50 g Daun betel mengandungi 31 kcal, dengan 3.2 g protein, 4.3 g karbohidrat dan 0.1 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Daun betel?
150 g Daun betel mengandungi 92 kcal, dengan 9.6 g protein, 13 g karbohidrat dan 0.2 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Daun betel?
200 g Daun betel mengandungi 122 kcal, dengan 13 g protein, 17 g karbohidrat dan 0.2 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Daun betel?
250 g Daun betel mengandungi 153 kcal, dengan 16 g protein, 22 g karbohidrat dan 0.3 g lemak.
Sumber: CoFID (UK) 13-807 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat