Veste, kaj je na vašem krožniku
Paradižnikova omaka
Kalorije in hranilne vrednosti
s kozicami, z oljem, čebulo, česnom in soljo
79
kalorijkcal na 100 g
Beljakovine8,9 g
OH2,3 g
Maščobe3,4 g
Hranilne vrednosti
Na 100 g% PDV- Kalorije 79 kcal —
- Beljakovine 8,9 g 18%
- Ogljikovi hidrati 2,3 g 1%
- Maščobe 3,4 g 4%
- Vlaknine 1,4 g 5%
Kalorije na porcijo
| Porcija | Teža | Kalorije | Beljakovine | OH | Maščobe |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 79 | 8,9 g | 2,3 g | 3,4 g |
| 50 g | 50 g | 40 | 4,5 g | 1,1 g | 1,7 g |
| 150 g | 150 g | 119 | 13 g | 3,4 g | 5,2 g |
| 200 g | 200 g | 158 | 18 g | 4,5 g | 6,9 g |
| 250 g | 250 g | 198 | 22 g | 5,7 g | 8,6 g |
Podobna živila
- Paradižnikova omaka z gobamiv pločevinki, z gobami35 kcal / 100 g
- Paradižnikova omaka s čebulokonzervirano, s čebulo42 kcal / 100 g
- Zelenjavna paradižnikova omakakonzervirano, s čebulo, zeleno papriko in zeleno41 kcal / 100 g
- Paradižnikova omaka z zelenjavoz zelenjavo, predpakirano67 kcal / 100 g
- Paradižnikova omaka s koščki paradižnikakonzervirano, s koščki paradižnika32 kcal / 100 g
- Paradižnikov kečap112 kcal / 100 g
- Paradižnikova solataz oljčnim oljem, s soljo98 kcal / 100 g
- Korenje s paradižnikovo omakoolupljeno, kuhano, paradižnik, z oljem, čebulo in česnom, soljeno21 kcal / 100 g
- Njoki s paradižnikovo omakos soljo162 kcal / 100 g
- Omaka za testenines paradižnikom in zelišči106 kcal / 100 g
Vprašanja o živilu Paradižnikova omaka
Koliko kalorij vsebuje 100 g živila Paradižnikova omaka?
100 g živila Paradižnikova omaka vsebuje 79 kcal, 8,9 g beljakovin, 2,3 g ogljikovih hidratov in 3,4 g maščob.
Koliko kalorij vsebuje 50 g živila Paradižnikova omaka?
50 g živila Paradižnikova omaka vsebuje 40 kcal, 4,5 g beljakovin, 1,1 g ogljikovih hidratov in 1,7 g maščob.
Koliko kalorij vsebuje 150 g živila Paradižnikova omaka?
150 g živila Paradižnikova omaka vsebuje 119 kcal, 13 g beljakovin, 3,4 g ogljikovih hidratov in 5,2 g maščob.
Koliko kalorij vsebuje 200 g živila Paradižnikova omaka?
200 g živila Paradižnikova omaka vsebuje 158 kcal, 18 g beljakovin, 4,5 g ogljikovih hidratov in 6,9 g maščob.
Koliko kalorij vsebuje 250 g živila Paradižnikova omaka?
250 g živila Paradižnikova omaka vsebuje 198 kcal, 22 g beljakovin, 5,7 g ogljikovih hidratov in 8,6 g maščob.
Vir: tbca BRC0729B · na 100 g · ogljikovi hidrati po oznaki EU, brez vlaknin