Znajte što je na vašem tanjuru
Margarin od uljane repice s biljnim sterolima
Kalorije i nutritivne vrijednosti
u čašici, nehidrogenirano
Nutritivne vrijednosti
Na 100 g% PU- Kalorije 714 kcal —
- Bjelančevine 0,2 g 0%
- Ugljikohidrati 2 g 1%
- Masti 80 g 102%
- Zasićene masti 10 g 52%
- Vlakna 0 g 0%
- Šećeri 0 g —
- Natrij 623 mg 27%
- Kolesterol 0 mg 0%
Vitamini i minerali
Na 100 g% PUVitamini
- Vitamin A 1000 µg 111%
- Vitamin C 0 mg 0%
- Vitamin D 26 µg 130%
- Vitamin E 15,4 mg 103%
- Vitamin K 91,7 µg 76%
- Tiamin (B1) 0 mg 0%
- Riboflavin (B2) 0 mg 0%
- Niacin (B3) 0 mg 0%
- Pantotenska kiselina (B5) 0,09 mg 2%
- Vitamin B6 0 mg 0%
- Folna kiselina (B9) 1 µg 0%
- Vitamin B12 0,08 µg 3%
- Kolin 12,4 mg 2%
Minerali
- Kalcij 12 mg 1%
- Željezo 0 mg 0%
- Magnezij 1,4 mg 0%
- Fosfor 12 mg 1%
- Kalij 52 mg 1%
- Cink 0,82 mg 7%
- Bakar 0,01 mg 1%
- Mangan 0 mg 0%
- Selen 2 µg 4%
Kalorije po porciji
| Porcija | Masa | Kalorije | Bjelančevine | UH | Masti |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 714 | 0,2 g | 2 g | 80 g |
| 50 g | 50 g | 357 | 0,1 g | 1 g | 40 g |
| 150 g | 150 g | 1071 | 0,3 g | 3 g | 120 g |
| 200 g | 200 g | 1428 | 0,4 g | 4 g | 160 g |
| 250 g | 250 g | 1785 | 0,6 g | 5 g | 199 g |
Slične namirnice
- Niskokalorični margarin od uljane repice s biljnim sterolimau čašici, nehidrogenirano363 kcal / 100 g
- Margarin s uljem uljane repiceu čašici, nehidrogenirano, sadrži malo suncokretova ulja716 kcal / 100 g
- Margarin s uljem uljane repice i ribljim uljemu čašici, nehidrogenirano705 kcal / 100 g
- Neslani margarin od uljane repiceu čašici, nehidrogenirano, sadrži malo suncokretova ulja711 kcal / 100 g
- Margarfin od uljane repice smanjene kalorijske vrijednostiu čašici, hidrogenirano, uključuje malo suncokretovog ulja351 kcal / 100 g
- Veganski margarin od uljane repiceu čašici, nehidrogenirano, sadrži malo suncokretova ulja, bez laktoze707 kcal / 100 g
- Namaz sličan margarinu s uljem uljane repice i sojeu čašici, hidrogenirano, 50% masti435 kcal / 100 g
- Niskokalorični margarin od miješanog biljnog uljau čašici, nehidrogenirano348 kcal / 100 g
- Namaz od polinezasićenog margarina s dodanim fitosterolimaadded phytosterols501 kcal / 100 g
- Meki margarin Canola Harvest80% masti, čašica, (ulje uljane repice, palmino i ulje palmine koštice)730 kcal / 100 g
Pitanja o namirnici Margarin od uljane repice s biljnim sterolima
Koliko kalorija ima 100 g namirnice Margarin od uljane repice s biljnim sterolima?
100 g namirnice Margarin od uljane repice s biljnim sterolima sadrži 714 kcal, 0,2 g bjelančevina, 2 g ugljikohidrata i 80 g masti.
Koliko kalorija ima 50 g namirnice Margarin od uljane repice s biljnim sterolima?
50 g namirnice Margarin od uljane repice s biljnim sterolima sadrži 357 kcal, 0,1 g bjelančevina, 1 g ugljikohidrata i 40 g masti.
Koliko kalorija ima 150 g namirnice Margarin od uljane repice s biljnim sterolima?
150 g namirnice Margarin od uljane repice s biljnim sterolima sadrži 1071 kcal, 0,3 g bjelančevina, 3 g ugljikohidrata i 120 g masti.
Koliko kalorija ima 200 g namirnice Margarin od uljane repice s biljnim sterolima?
200 g namirnice Margarin od uljane repice s biljnim sterolima sadrži 1428 kcal, 0,4 g bjelančevina, 4 g ugljikohidrata i 160 g masti.
Koliko kalorija ima 250 g namirnice Margarin od uljane repice s biljnim sterolima?
250 g namirnice Margarin od uljane repice s biljnim sterolima sadrži 1785 kcal, 0,6 g bjelančevina, 5 g ugljikohidrata i 199 g masti.
Izvor: Canadian Nutrient File 7464 · na 100 g · ugljikohidrati prema oznaci EU-a, bez vlakana