Знайте, що у вас на тарілці
яловиче ребро
Калорії та харчова цінність
товстий кінець, ребра 6–9, пісне м’ясо та жир відокремлюються, обрізано до шару жиру 1/8 дюйма, категорія choice, приготоване, смажене на грилі
Харчова цінність
На 100 g% ДН- Калорії 370 kcal —
- Білки 21 g 42%
- Вуглеводи 0 g 0%
- Жири 31 g 40%
- Насичені жири 13 g 63%
- Клітковина 0 g 0%
- Натрій 63 mg 3%
- Холестерин 81 mg 27%
Вітаміни та мінерали
На 100 g% ДНВітаміни
- Вітамін A 0 µg 0%
- Вітамін C 0 mg 0%
- Тіамін (B1) 0,07 mg 6%
- Рибофлавін (B2) 0,16 mg 12%
- Ніацин (B3) 2,7 mg 17%
- Пантотенова кислота (B5) 0,34 mg 7%
- Вітамін B6 0,23 mg 14%
- Фолат (B9) 5 µg 1%
- Вітамін B12 2,8 µg 117%
Мінерали
- Кальцій 10 mg 1%
- Залізо 2,1 mg 12%
- Магній 18 mg 4%
- Фосфор 175 mg 14%
- Калій 297 mg 6%
- Цинк 4,8 mg 44%
- Мідь 0,08 mg 8%
- Марганець 0,01 mg 1%
- Селен 21 µg 38%
Калорії на порцію
| Порція | Вага | Калорії | Білки | Вуглеводи | Жири |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 370 | 21 g | 0 g | 31 g |
| 1 порція | 85 g | 315 | 18 g | 0 g | 27 g |
| 2 порції | 170 g | 629 | 36 g | 0 g | 53 g |
| ½ порції | 42,5 g | 157 | 8,9 g | 0 g | 13 g |
| 3 порції | 255 g | 944 | 53 g | 0 g | 80 g |
| 4 порції | 340 g | 1258 | 71 g | 0 g | 106 g |
| 50 g | 50 g | 185 | 10 g | 0 g | 16 g |
| 150 g | 150 g | 555 | 31 g | 0 g | 47 g |
| 200 g | 200 g | 740 | 42 g | 0 g | 62 g |
| 250 g | 250 g | 925 | 52 g | 0 g | 78 g |
Запитання про продукт «яловиче ребро»
Скільки калорій у порції продукту «яловиче ребро» вагою 100 g?
У порції продукту «яловиче ребро» вагою 100 g — 370 ккал, 21 g білків, 0 g вуглеводів і 31 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «яловиче ребро» вагою 1 порція (85 g)?
У порції продукту «яловиче ребро» вагою 1 порція (85 g) — 315 ккал, 18 g білків, 0 g вуглеводів і 27 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «яловиче ребро» вагою 2 порції (170 g)?
У порції продукту «яловиче ребро» вагою 2 порції (170 g) — 629 ккал, 36 g білків, 0 g вуглеводів і 53 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «яловиче ребро» вагою ½ порції (42,5 g)?
У порції продукту «яловиче ребро» вагою ½ порції (42,5 g) — 157 ккал, 8,9 g білків, 0 g вуглеводів і 13 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «яловиче ребро» вагою 3 порції (255 g)?
У порції продукту «яловиче ребро» вагою 3 порції (255 g) — 944 ккал, 53 g білків, 0 g вуглеводів і 80 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «яловиче ребро» вагою 4 порції (340 g)?
У порції продукту «яловиче ребро» вагою 4 порції (340 g) — 1258 ккал, 71 g білків, 0 g вуглеводів і 106 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «яловиче ребро» вагою 50 g?
У порції продукту «яловиче ребро» вагою 50 g — 185 ккал, 10 g білків, 0 g вуглеводів і 16 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «яловиче ребро» вагою 150 g?
У порції продукту «яловиче ребро» вагою 150 g — 555 ккал, 31 g білків, 0 g вуглеводів і 47 g жирів.
Джерело: USDA FoodData Central 169506 · на 100 г · вуглеводи за маркуванням ЄС, без клітковини