Zistite, čo máte na tanieri
Mäkká chlebová tyčinka s cesnakom a parmezánom
Kalórie a výživové údaje
rychlé občerstvenie, chlebová tyčinka, mäkká, pripravená s cesnakom a parmezánom
Výživové údaje
Na 100 g% ODD- Kalórie 343 kcal —
- Bielkoviny 12 g 24%
- Sacharidy 42 g 15%
- Tuky 13 g 17%
- Nasýtené tuky 3 g 15%
- Vláknina 2,4 g 9%
- Cukry 1,1 g —
- Sodík 539 mg 23%
- Cholesterol 7 mg 2%
Vitamíny a minerály
Na 100 g% ODDVitamíny
- Vitamín A 24 µg 3%
- Vitamín C 0 mg 0%
- Vitamín D 0 µg 0%
- Vitamín E 0,88 mg 6%
- Vitamín K 21,1 µg 18%
- Tiamín (B1) 0,49 mg 41%
- Riboflavín (B2) 0,56 mg 43%
- Niacín (B3) 7,1 mg 44%
- Kyselina pantoténová (B5) 0,39 mg 8%
- Vitamín B6 0,1 mg 6%
- Folát (B9) 147 µg 37%
- Vitamín B12 0,13 µg 5%
- Cholín 7,5 mg 1%
Minerály
- Vápnik 87 mg 7%
- Železo 4,7 mg 26%
- Horčík 22 mg 5%
- Fosfor 129 mg 10%
- Draslík 132 mg 3%
- Zinok 1 mg 9%
- Meď 0,11 mg 12%
- Mangán 0,49 mg 21%
- Selén 22 µg 40%
Kalórie podľa porcie
| Porcia | Hmotnosť | Kalórie | Bielkoviny | Sacharidy | Tuky |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 343 | 12 g | 42 g | 13 g |
| 1 porcia | 43 g | 147 | 5,2 g | 18 g | 5,5 g |
| 2 porcie | 86 g | 295 | 11 g | 36 g | 11 g |
| ½ porcie | 21,5 g | 74 | 2,6 g | 9 g | 2,8 g |
| 3 porcie | 129 g | 442 | 16 g | 54 g | 17 g |
| 4 porcie | 172 g | 590 | 21 g | 72 g | 22 g |
| 50 g | 50 g | 172 | 6,1 g | 21 g | 6,4 g |
| 150 g | 150 g | 515 | 18 g | 63 g | 19 g |
| 200 g | 200 g | 686 | 24 g | 84 g | 26 g |
| 250 g | 250 g | 858 | 31 g | 105 g | 32 g |
Podobné potraviny
Otázky o potravine Mäkká chlebová tyčinka s cesnakom a parmezánom
Koľko kalórií obsahuje Mäkká chlebová tyčinka s cesnakom a parmezánom v množstve 100 g?
Mäkká chlebová tyčinka s cesnakom a parmezánom: 100 g obsahuje 343 kcal, 12 g bielkovín, 42 g sacharidov a 13 g tukov.
Koľko kalórií obsahuje Mäkká chlebová tyčinka s cesnakom a parmezánom v množstve 1 porcia (43 g)?
Mäkká chlebová tyčinka s cesnakom a parmezánom: 1 porcia (43 g) obsahuje 147 kcal, 5,2 g bielkovín, 18 g sacharidov a 5,5 g tukov.
Koľko kalórií obsahuje Mäkká chlebová tyčinka s cesnakom a parmezánom v množstve 2 porcie (86 g)?
Mäkká chlebová tyčinka s cesnakom a parmezánom: 2 porcie (86 g) obsahuje 295 kcal, 11 g bielkovín, 36 g sacharidov a 11 g tukov.
Koľko kalórií obsahuje Mäkká chlebová tyčinka s cesnakom a parmezánom v množstve ½ porcie (21,5 g)?
Mäkká chlebová tyčinka s cesnakom a parmezánom: ½ porcie (21,5 g) obsahuje 74 kcal, 2,6 g bielkovín, 9 g sacharidov a 2,8 g tukov.
Koľko kalórií obsahuje Mäkká chlebová tyčinka s cesnakom a parmezánom v množstve 3 porcie (129 g)?
Mäkká chlebová tyčinka s cesnakom a parmezánom: 3 porcie (129 g) obsahuje 442 kcal, 16 g bielkovín, 54 g sacharidov a 17 g tukov.
Koľko kalórií obsahuje Mäkká chlebová tyčinka s cesnakom a parmezánom v množstve 4 porcie (172 g)?
Mäkká chlebová tyčinka s cesnakom a parmezánom: 4 porcie (172 g) obsahuje 590 kcal, 21 g bielkovín, 72 g sacharidov a 22 g tukov.
Koľko kalórií obsahuje Mäkká chlebová tyčinka s cesnakom a parmezánom v množstve 50 g?
Mäkká chlebová tyčinka s cesnakom a parmezánom: 50 g obsahuje 172 kcal, 6,1 g bielkovín, 21 g sacharidov a 6,4 g tukov.
Koľko kalórií obsahuje Mäkká chlebová tyčinka s cesnakom a parmezánom v množstve 150 g?
Mäkká chlebová tyčinka s cesnakom a parmezánom: 150 g obsahuje 515 kcal, 18 g bielkovín, 63 g sacharidov a 19 g tukov.
Zdroj: USDA FoodData Central 170788 · na 100 g · sacharidy podľa označovania EÚ, bez vlákniny