Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Tomato braise
Kalori & fakta pemakanan
dengan minyak, bawang besar dan bawang putih, dengan garam
32
kalorikcal setiap 100 g
Protein1.1 g
Karbo3.7 g
Lemak1.2 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 32 kcal —
- Protein 1.1 g 2%
- Karbohidrat 3.7 g 1%
- Lemak 1.2 g 2%
- Serat 0.8 g 3%
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 32 | 1.1 g | 3.7 g | 1.2 g |
| 50 g | 50 g | 16 | 0.5 g | 1.9 g | 0.6 g |
| 150 g | 150 g | 48 | 1.6 g | 5.6 g | 1.9 g |
| 200 g | 200 g | 64 | 2.1 g | 7.4 g | 2.5 g |
| 250 g | 250 g | 80 | 2.6 g | 9.3 g | 3.1 g |
Makanan serupa
- Tomato renehdengan minyak sayuran59 kcal / 100 g
- Tomatodireneh tanpa lemak27 kcal / 100 g
- Ubi bit renehdengan minyak, bawang dan bawang putih, bergaram66 kcal / 100 g
- Sayur renehdengan garam94 kcal / 100 g
- Terung stew dengan tomatodengan tomato55 kcal / 100 g
- Salad tomatodengan minyak zaitun, dengan garam98 kcal / 100 g
- Sos tomatodengan udang, dengan minyak, bawang besar, bawang putih dan garam79 kcal / 100 g
- Lobak merah dengan sos tomatodikupas, dimasak, tomato, dengan minyak, bawang besar dan bawang putih, dengan garam21 kcal / 100 g
- Terung braisdengan tomato dan lada benggala143 kcal / 100 g
- Bawang besar putihdimasak dengan tomato, minyak, bawang besar dan bawang putih, dengan garam40 kcal / 100 g
Soalan tentang Tomato braise
Berapa kalori dalam 100 g Tomato braise?
100 g Tomato braise mengandungi 32 kcal, dengan 1.1 g protein, 3.7 g karbohidrat dan 1.2 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Tomato braise?
50 g Tomato braise mengandungi 16 kcal, dengan 0.5 g protein, 1.9 g karbohidrat dan 0.6 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Tomato braise?
150 g Tomato braise mengandungi 48 kcal, dengan 1.6 g protein, 5.6 g karbohidrat dan 1.9 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Tomato braise?
200 g Tomato braise mengandungi 64 kcal, dengan 2.1 g protein, 7.4 g karbohidrat dan 2.5 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Tomato braise?
250 g Tomato braise mengandungi 80 kcal, dengan 2.6 g protein, 9.3 g karbohidrat dan 3.1 g lemak.
Sumber: tbca BRC0969B · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat