Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Kari sayur
Kalori & fakta pemakanan
buatan sendiri, dengan sos berasaskan tomato
70
kalorikcal setiap 100 g
Protein1.9 g
Karbo7.2 g
Lemak3.2 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 70 kcal —
- Protein 1.9 g 4%
- Karbohidrat 7.2 g 3%
- Lemak 3.2 g 4%
- Lemak tepu 0.5 g 2%
- Serat 2.8 g 10%
- Gula 3.9 g —
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 70 | 1.9 g | 7.2 g | 3.2 g |
| 50 g | 50 g | 35 | 1 g | 3.6 g | 1.6 g |
| 150 g | 150 g | 105 | 2.9 g | 11 g | 4.8 g |
| 200 g | 200 g | 140 | 3.8 g | 14 g | 6.4 g |
| 250 g | 250 g | 175 | 4.8 g | 18 g | 8 g |
Makanan serupa
- Kari kambing biri-biribuatan sendiri, dengan sos berasaskan tomato168 kcal / 100 g
- Kari ayambuatan sendiri, sos berasaskan tomato109 kcal / 100 g
- Kaserol sayurbuatan sendiri, dengan sos berasaskan tomato66 kcal / 100 g
- Sos kari tomato dan bawangbuatan sendiri201 kcal / 100 g
- Sos karidengan krim, buatan sendiri101 kcal / 100 g
Soalan tentang Kari sayur
Berapa kalori dalam 100 g Kari sayur?
100 g Kari sayur mengandungi 70 kcal, dengan 1.9 g protein, 7.2 g karbohidrat dan 3.2 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Kari sayur?
50 g Kari sayur mengandungi 35 kcal, dengan 1 g protein, 3.6 g karbohidrat dan 1.6 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Kari sayur?
150 g Kari sayur mengandungi 105 kcal, dengan 2.9 g protein, 11 g karbohidrat dan 4.8 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Kari sayur?
200 g Kari sayur mengandungi 140 kcal, dengan 3.8 g protein, 14 g karbohidrat dan 6.4 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Kari sayur?
250 g Kari sayur mengandungi 175 kcal, dengan 4.8 g protein, 18 g karbohidrat dan 8 g lemak.
Sumber: ausnut F010660 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat