Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Cabbage vegetables (average), raw
Kalori & fakta pemakanan
32
kalorikcal setiap 100 g
Protein2.2 g
Karbo3.3 g
Lemak0.5 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 32 kcal —
- Protein 2.2 g 4%
- Karbohidrat 3.3 g 1%
- Lemak 0.5 g 1%
- Lemak tepu 0.1 g 1%
- Serat 2.8 g 10%
- Gula 2.7 g —
- Natrium 13 mg 1%
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 32 | 2.2 g | 3.3 g | 0.5 g |
| 50 g | 50 g | 16 | 1.1 g | 1.7 g | 0.3 g |
| 150 g | 150 g | 48 | 3.3 g | 5 g | 0.8 g |
| 200 g | 200 g | 64 | 4.4 g | 6.6 g | 1 g |
| 250 g | 250 g | 80 | 5.5 g | 8.3 g | 1.3 g |
Makanan serupa
Soalan tentang Cabbage vegetables (average), raw
Berapa kalori dalam 100 g Cabbage vegetables (average), raw?
100 g Cabbage vegetables (average), raw mengandungi 32 kcal, dengan 2.2 g protein, 3.3 g karbohidrat dan 0.5 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Cabbage vegetables (average), raw?
50 g Cabbage vegetables (average), raw mengandungi 16 kcal, dengan 1.1 g protein, 1.7 g karbohidrat dan 0.3 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Cabbage vegetables (average), raw?
150 g Cabbage vegetables (average), raw mengandungi 48 kcal, dengan 3.3 g protein, 5 g karbohidrat dan 0.8 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Cabbage vegetables (average), raw?
200 g Cabbage vegetables (average), raw mengandungi 64 kcal, dengan 4.4 g protein, 6.6 g karbohidrat dan 1 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Cabbage vegetables (average), raw?
250 g Cabbage vegetables (average), raw mengandungi 80 kcal, dengan 5.5 g protein, 8.3 g karbohidrat dan 1.3 g lemak.
Sumber: Swiss FSVO 1167 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat