Tudd, mi kerül a tányérodra
Teljes kiőrlésű zsemle
Kalória- és tápértékadatok
elősütött, fogyasztásra kész
289
kalóriakcal 100 g-onként 100 g
Fehérje8,4 g
Szénhidrát49 g
Zsír5,3 g
Tápértékadatok
Ennyi mennyiségre 100 g% NRV- Kalória 289 kcal —
- Fehérje 8,4 g 17%
- Szénhidrát 49 g 18%
- Zsír 5,3 g 7%
- Telített zsírsavak 1,6 g 8%
- Rost 7 g 25%
- Cukrok 2,7 g —
Kalória adagonként
| Adag | Tömeg | Kalória | Fehérje | Szénhidrát | Zsír |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 289 | 8,4 g | 49 g | 5,3 g |
| 50 g | 50 g | 145 | 4,2 g | 24 g | 2,7 g |
| 150 g | 150 g | 434 | 13 g | 73 g | 8 g |
| 200 g | 200 g | 578 | 17 g | 97 g | 11 g |
| 250 g | 250 g | 723 | 21 g | 122 g | 13 g |
Hasonló ételek
- Teljes kiőrlésű zsemle olajos magvakkal294 kcal / 100 g
- Teljes kiőrlésű zsemle diófélékkel302 kcal / 100 g
- Teljes kiőrlésű zsemle napraforgómaggal295 kcal / 100 g
- Teljes kiőrlésű zsemle tökmaggal296 kcal / 100 g
- Gluténmentes teljes kiőrlésű zsemletápiókával és barna rizzsel készült329 kcal / 100 g
- Teljes kiőrlésű búzazsemle288 kcal / 100 g
- Puha teljes kiőrlésű búzazsemle247 kcal / 100 g
- Teljes kiőrlésű rozsos zsemleolajos magvakkal267 kcal / 100 g
- Fehér zsemlekereskedelmi forgalomban kapható250 kcal / 100 g
- Többmagvas zsemle302 kcal / 100 g
Kérdések erről: Teljes kiőrlésű zsemle
Hány kalória van Teljes kiőrlésű zsemle 100 g mennyiségében?
Teljes kiőrlésű zsemle 100 g mennyisége 289 kcal-t tartalmaz, 8,4 g fehérjével, 49 g szénhidráttal és 5,3 g zsírral.
Hány kalória van Teljes kiőrlésű zsemle 50 g mennyiségében?
Teljes kiőrlésű zsemle 50 g mennyisége 145 kcal-t tartalmaz, 4,2 g fehérjével, 24 g szénhidráttal és 2,7 g zsírral.
Hány kalória van Teljes kiőrlésű zsemle 150 g mennyiségében?
Teljes kiőrlésű zsemle 150 g mennyisége 434 kcal-t tartalmaz, 13 g fehérjével, 73 g szénhidráttal és 8 g zsírral.
Hány kalória van Teljes kiőrlésű zsemle 200 g mennyiségében?
Teljes kiőrlésű zsemle 200 g mennyisége 578 kcal-t tartalmaz, 17 g fehérjével, 97 g szénhidráttal és 11 g zsírral.
Hány kalória van Teljes kiőrlésű zsemle 250 g mennyiségében?
Teljes kiőrlésű zsemle 250 g mennyisége 723 kcal-t tartalmaz, 21 g fehérjével, 122 g szénhidráttal és 13 g zsírral.
Forrás: mvt 05.215 · 100 g-ra vetítve · szénhidrát az EU-s címkézés szerint, a rost nélkül