Tabağınızda ne olduğunu bilin
Şekerli kurabiye
Kalori ve besin değerleri
soğutulmuş hamur
436
kalorikcal başına 100 g
Protein4 g
Karb.60 g
Yağ19 g
Besin değerleri
Başına 100 g% GD- Kalori 436 kcal —
- Protein 4 g 8%
- Karbonhidrat 60 g 22%
- Yağ 19 g 25%
- Doymuş yağ 5 g 25%
- Lif 0,9 g 3%
- Şekerler 37 g —
- Sodyum 328 mg 14%
- Kolesterol 11 mg 4%
Vitamin ve mineraller
Başına 100 g% GDVitaminler
- A vitamini 11 µg 1%
- C vitamini 0 mg 0%
- D vitamini 0,2 µg 1%
- E vitamini 0,19 mg 1%
- K vitamini 8,8 µg 7%
- Tiamin (B1) 0,21 mg 17%
- Riboflavin (B2) 0,12 mg 9%
- Niasin (B3) 2,4 mg 15%
- Pantotenik asit (B5) 0,25 mg 5%
- B6 vitamini 0,02 mg 1%
- Folat (B9) 63 µg 16%
- B12 vitamini 0,02 µg 1%
Mineraller
- Kalsiyum 8 mg 1%
- Demir 1,9 mg 10%
- Magnezyum 7 mg 2%
- Fosfor 169 mg 14%
- Potasyum 147 mg 3%
- Çinko 0,24 mg 2%
- Bakır 0,04 mg 4%
- Manganez 0,31 mg 13%
- Selenyum 3,1 µg 6%
Porsiyona göre kalori
| Porsiyon | Ağırlık | Kalori | Protein | Karb. | Yağ |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 436 | 4 g | 60 g | 20 g |
| 50 g | 50 g | 218 | 2 g | 30 g | 9,7 g |
| 150 g | 150 g | 654 | 6 g | 91 g | 29 g |
| 200 g | 200 g | 872 | 8 g | 121 g | 39 g |
| 250 g | 250 g | 1090 | 10 g | 151 g | 49 g |
Benzer yiyecekler
- Hindistan cevizli şekerli kurabiyeticari467 kcal / 100 g
- Vanilyalı şekerli kurabiyeçikolata soslu, ticari495 kcal / 100 g
- Çikolata parçacıklı kurabiyesoğutulmuş hamur451 kcal / 100 g
- Fıstık ezmeli kurabiyesoğutulmuş hamur458 kcal / 100 g
- Bisküvisade veya yayık ayranlı, soğutulmuş hamurdan, yüksek yağlı307 kcal / 100 g
- Yulaf kurabiyesisoğutulmuş hamur424 kcal / 100 g
- Çikolatalı kurabiyesoğutulmuş hamur, pişmiş492 kcal / 100 g
- Soğutulmuş damla çikolatalı kurabiye hamurudamla çikolatalı, soğutulmuş hamur451 kcal / 100 g
- Tereyağlı kurabiyeticari467 kcal / 100 g
- Tereyağlı kurabiyelerticari olarak hazırlanmış, zenginleştirilmiş467 kcal / 100 g
Şekerli kurabiye hakkında sorular
Şekerli kurabiye ürününün 100 g miktarında kaç kalori var?
Şekerli kurabiye ürününün 100 g miktarı 436 kcal içerir; ayrıca 4 g protein, 60 g karbonhidrat ve 20 g yağ içerir.
Şekerli kurabiye ürününün 50 g miktarında kaç kalori var?
Şekerli kurabiye ürününün 50 g miktarı 218 kcal içerir; ayrıca 2 g protein, 30 g karbonhidrat ve 9,7 g yağ içerir.
Şekerli kurabiye ürününün 150 g miktarında kaç kalori var?
Şekerli kurabiye ürününün 150 g miktarı 654 kcal içerir; ayrıca 6 g protein, 91 g karbonhidrat ve 29 g yağ içerir.
Şekerli kurabiye ürününün 200 g miktarında kaç kalori var?
Şekerli kurabiye ürününün 200 g miktarı 872 kcal içerir; ayrıca 8 g protein, 121 g karbonhidrat ve 39 g yağ içerir.
Şekerli kurabiye ürününün 250 g miktarında kaç kalori var?
Şekerli kurabiye ürününün 250 g miktarı 1090 kcal içerir; ayrıca 10 g protein, 151 g karbonhidrat ve 49 g yağ içerir.
Kaynak: Canadian Nutrient File 3850 · 100 g başına · karbonhidrat, AB etiketine göre; lif hariç