Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Ratatouille
Kalori & fakta pemakanan
sayur panggang, dengan garam
71
kalorikcal setiap 100 g
Protein1.3 g
Karbo3.3 g
Lemak5.4 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 71 kcal —
- Protein 1.3 g 3%
- Karbohidrat 3.3 g 1%
- Lemak 5.4 g 7%
- Serat 2.1 g 7%
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 71 | 1.3 g | 3.3 g | 5.4 g |
| 50 g | 50 g | 36 | 0.7 g | 1.6 g | 2.7 g |
| 150 g | 150 g | 107 | 2 g | 4.9 g | 8 g |
| 200 g | 200 g | 142 | 2.7 g | 6.5 g | 11 g |
| 250 g | 250 g | 178 | 3.3 g | 8.1 g | 13 g |
Makanan serupa
Soalan tentang Ratatouille
Berapa kalori dalam 100 g Ratatouille?
100 g Ratatouille mengandungi 71 kcal, dengan 1.3 g protein, 3.3 g karbohidrat dan 5.4 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Ratatouille?
50 g Ratatouille mengandungi 36 kcal, dengan 0.7 g protein, 1.6 g karbohidrat dan 2.7 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Ratatouille?
150 g Ratatouille mengandungi 107 kcal, dengan 2 g protein, 4.9 g karbohidrat dan 8 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Ratatouille?
200 g Ratatouille mengandungi 142 kcal, dengan 2.7 g protein, 6.5 g karbohidrat dan 11 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Ratatouille?
250 g Ratatouille mengandungi 178 kcal, dengan 3.3 g protein, 8.1 g karbohidrat dan 13 g lemak.
Sumber: tbca BRC0717B · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat