Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Limau nipis manis
Kalori & fakta pemakanan
isi
27
kalorikcal setiap 100 g
Protein0.8 g
Karbo5.2 g
Lemak0.2 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 27 kcal —
- Protein 0.8 g 2%
- Karbohidrat 5.2 g 2%
- Lemak 0.2 g 0%
- Serat 2.1 g 7%
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 27 | 0.8 g | 5.2 g | 0.2 g |
| 50 g | 50 g | 14 | 0.4 g | 2.6 g | 0.1 g |
| 150 g | 150 g | 41 | 1.1 g | 7.8 g | 0.3 g |
| 200 g | 200 g | 54 | 1.5 g | 10 g | 0.4 g |
| 250 g | 250 g | 68 | 1.9 g | 13 g | 0.5 g |
Makanan serupa
Soalan tentang Limau nipis manis
Berapa kalori dalam 100 g Limau nipis manis?
100 g Limau nipis manis mengandungi 27 kcal, dengan 0.8 g protein, 5.2 g karbohidrat dan 0.2 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Limau nipis manis?
50 g Limau nipis manis mengandungi 14 kcal, dengan 0.4 g protein, 2.6 g karbohidrat dan 0.1 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Limau nipis manis?
150 g Limau nipis manis mengandungi 41 kcal, dengan 1.1 g protein, 7.8 g karbohidrat dan 0.3 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Limau nipis manis?
200 g Limau nipis manis mengandungi 54 kcal, dengan 1.5 g protein, 10 g karbohidrat dan 0.4 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Limau nipis manis?
250 g Limau nipis manis mengandungi 68 kcal, dengan 1.9 g protein, 13 g karbohidrat dan 0.5 g lemak.
Sumber: IFCT (India) E034 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat