Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Leite evaporado
Kalori & fakta pemakanan
136
kalorikcal setiap 100 g
Protein6.6 g
Karbo9.8 g
Lemak7.8 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 136 kcal —
- Protein 6.6 g 13%
- Karbohidrat 9.8 g 4%
- Lemak 7.8 g 10%
- Lemak tepu 4.4 g 22%
- Serat 0 g 0%
- Gula 9.8 g —
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 136 | 6.6 g | 9.8 g | 7.8 g |
| 50 g | 50 g | 68 | 3.3 g | 4.9 g | 3.9 g |
| 150 g | 150 g | 204 | 9.9 g | 15 g | 12 g |
| 200 g | 200 g | 272 | 13 g | 20 g | 16 g |
| 250 g | 250 g | 340 | 17 g | 25 g | 20 g |
Makanan serupa
Soalan tentang Leite evaporado
Berapa kalori dalam 100 g Leite evaporado?
100 g Leite evaporado mengandungi 136 kcal, dengan 6.6 g protein, 9.8 g karbohidrat dan 7.8 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Leite evaporado?
50 g Leite evaporado mengandungi 68 kcal, dengan 3.3 g protein, 4.9 g karbohidrat dan 3.9 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Leite evaporado?
150 g Leite evaporado mengandungi 204 kcal, dengan 9.9 g protein, 15 g karbohidrat dan 12 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Leite evaporado?
200 g Leite evaporado mengandungi 272 kcal, dengan 13 g protein, 20 g karbohidrat dan 16 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Leite evaporado?
250 g Leite evaporado mengandungi 340 kcal, dengan 17 g protein, 25 g karbohidrat dan 20 g lemak.
Sumber: portfir 35 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat