Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Lada benggala
Kalori & fakta pemakanan
dimasak, ditoskan, tanpa minyak, tanpa garam, Brazil
28
kalorikcal setiap 100 g
Protein1.3 g
Karbo4.1 g
Lemak0.3 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 28 kcal —
- Protein 1.3 g 3%
- Karbohidrat 4.1 g 1%
- Lemak 0.3 g 0%
- Serat 1.9 g 7%
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 28 | 1.3 g | 4.1 g | 0.3 g |
| 50 g | 50 g | 14 | 0.6 g | 2.1 g | 0.2 g |
| 150 g | 150 g | 42 | 1.9 g | 6.2 g | 0.5 g |
| 200 g | 200 g | 56 | 2.5 g | 8.2 g | 0.6 g |
| 250 g | 250 g | 70 | 3.2 g | 10 g | 0.8 g |
Makanan serupa
- Lada benggala merahmentah32 kcal / 100 g
- Lada benggala hijaudirebus, ditoskan, tanpa minyak, tanpa garam23 kcal / 100 g
- Lada benggala kuningdirebus, ditoskan, tanpa minyak, tanpa garam30 kcal / 100 g
- Lada benggala merah manisdirebus, ditos28 kcal / 100 g
- Lada benggala panggangtanpa minyak, dengan garam25 kcal / 100 g
- Lada manisdireneh, dengan lemak dan garam56 kcal / 100 g
- Paprika hijaurebus, tos28 kcal / 100 g
- Lada manis hijaudimasak, direbus, ditos, tanpa garam28 kcal / 100 g
Soalan tentang Lada benggala
Berapa kalori dalam 100 g Lada benggala?
100 g Lada benggala mengandungi 28 kcal, dengan 1.3 g protein, 4.1 g karbohidrat dan 0.3 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Lada benggala?
50 g Lada benggala mengandungi 14 kcal, dengan 0.6 g protein, 2.1 g karbohidrat dan 0.2 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Lada benggala?
150 g Lada benggala mengandungi 42 kcal, dengan 1.9 g protein, 6.2 g karbohidrat dan 0.5 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Lada benggala?
200 g Lada benggala mengandungi 56 kcal, dengan 2.5 g protein, 8.2 g karbohidrat dan 0.6 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Lada benggala?
250 g Lada benggala mengandungi 70 kcal, dengan 3.2 g protein, 10 g karbohidrat dan 0.8 g lemak.
Sumber: tbca BRC0465B · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat