Tiedä, mitä lautasellasi on

kasviöljy-voilevite

Kalorit ja ravintoarvot

margariinimainen, rasiassa, suolattu

362
kaloriakcal per 100 g
Proteiini1 g
HH1 g
Rasva40 g

Ravintoarvot

Per 100 g% RI
  • Kalorit 362 kcal —
  • Proteiini 1 g 2%
  • Hiilihydraatit 1 g 0%
  • Rasva 40 g 51%
  • Tyydyttynyt rasva 7,2 g 36%
  • Kuitu 0 g 0%
  • Sokerit 0 g —
  • Natrium 786 mg 34%
  • Kolesteroli 0 mg 0%

Vitamiinit ja kivennäisaineet

Per 100 g% RI

Vitamiinit

  • A-vitamiini 819 µg 91%
  • C-vitamiini 0,1 mg 0%
  • D-vitamiini 0 µg 0%
  • E-vitamiini 4,5 mg 30%
  • K-vitamiini 46,1 µg 38%
  • Tiamiini (B1) 0,01 mg 1%
  • Riboflaviini (B2) 0,03 mg 2%
  • Niasiini (B3) 0,02 mg 0%
  • B6-vitamiini 0,01 mg 1%
  • Folaatti (B9) 1 µg 0%
  • B12-vitamiini 0,09 µg 4%
  • Koliini 6,5 mg 1%

Kivennäisaineet

  • Kalsium 24 mg 2%
  • Rauta 0,04 mg 0%
  • Magnesium 2 mg 0%
  • Fosfori 20 mg 2%
  • Kalium 36 mg 1%
  • Sinkki 0,01 mg 0%
  • Kupari 0 mg 0%
  • Seleeni 0,5 µg 1%

Kalorit annosta kohti

AnnosPainoKaloritProteiiniHHRasva
100 g100 g3621 g1 g40 g
1 annos14 g510,1 g0,1 g5,6 g
2 annosta28 g1010,3 g0,3 g11 g
½ annosta7 g250,1 g0,1 g2,8 g
3 annosta42 g1520,4 g0,4 g17 g
4 annosta56 g2030,6 g0,6 g22 g
50 g50 g1810,5 g0,5 g20 g
150 g150 g5431,5 g1,5 g60 g
200 g200 g7242 g2 g80 g
250 g250 g9052,5 g2,5 g100 g

Kysymyksiä ruoasta kasviöljy-voilevite

Mitä kasviöljy-voilevite on?

Se on levitettävä rasvaseos, jossa kasviöljy yhdistyy voihin. Maku ja rakenne ovat voin kaltaiset, mutta levite pehmenee yleensä nopeasti jääkaapista otettuna.

Voiko kasviöljy-voilevitettä käyttää paistamiseen?

Voi, mutta tarkista pakkauksesta, soveltuuko juuri kyseinen levite kuumentamiseen. Paista keskilämmöllä: levitteessä oleva vesi voi sihistä ja roiskua, ja maitoperäiset ainekset ruskistuvat voita herkemmin.

Miten kasviöljy-voilevite säilytetään?

Säilytä se jääkaapissa suljettuna ja ota puhtaalla veitsellä, jotta murut eivät päädy rasiaan. Älä jätä levitettä pitkäksi aikaa pöydälle, sillä se pehmenee ja voi pilaantua nopeammin.

Mihin kasviöljy-voilevite sopii ruoanlaitossa?

Levitä sitä leivälle ja käytä perunoiden, puuron tai keitettyjen kasvisten maustamiseen. Se sopii myös voileipäkakkujen ja suolaisten piirakoiden täytteisiin, kun haluat voisen maun helposti levittyvään muotoon.

Voiko kasviöljy-voilevitettä käyttää leivonnassa voin sijasta?

Usein voi, jos reseptissä voi sulatetaan tai levite vaahdotetaan muiden ainesten kanssa. Taikinasta voi tulla hieman pehmeämpi, joten tarkkaile paistumista ja jäähdytä taikina tarvittaessa ennen leipomista.

Miten kasviöljy-voilevite eroaa kasviöljylevitteestä?

Kasviöljy-voilevite sisältää voita kasviöljyn lisäksi, kun taas kasviöljylevite on kasvirasvapohjainen. Kasviöljylevitteessä on 533 kcal ja 59,8 g rasvaa sadassa grammassa; kasviöljy-voilevitteessä on 362 kcal ja 40 g rasvaa.

Onko kasviöljy-voilevite suolaista?

Se voi olla selvästi suolaista: sadassa grammassa on 786 mg natriumia. Jos käytät sitä suolaisen piirakan tai kastikkeen valmistukseen, maista ennen kuin lisäät suolaa.

Mitä vitamiineja kasviöljy-voilevite sisältää?

Se on A-, E- ja K-vitamiinin lähde. Sitä käytetään tavallisesti vain pieni määrä leivällä tai ruoanlaitossa, joten se ei yksinään ole monipuolisen ruokavalion korvike.

Lähde: USDA FoodData Central 173580 · per 100 g · hiilihydraatit EU-merkinnän mukaan, kuitua ei lasketa mukaan