Zistite, čo máte na tanieri
Mrazená celá cibuľa
Kalórie a výživové údaje
varené, uvarené, scedené, so soľou
Výživové údaje
Na 100 g% ODD- Kalórie 26 kcal —
- Bielkoviny 0,7 g 1%
- Sacharidy 4,7 g 2%
- Tuky 0,1 g 0%
- Nasýtené tuky 0 g 0%
- Vláknina 1,4 g 5%
- Cukry 2,9 g —
- Sodík 244 mg 11%
- Cholesterol 0 mg 0%
Vitamíny a minerály
Na 100 g% ODDVitamíny
- Vitamín A 0 µg 0%
- Vitamín C 5,1 mg 6%
- Vitamín D 0 µg 0%
- Vitamín E 0,01 mg 0%
- Vitamín K 0,3 µg 0%
- Tiamín (B1) 0,02 mg 1%
- Riboflavín (B2) 0,02 mg 1%
- Niacín (B3) 0,13 mg 1%
- Kyselina pantoténová (B5) 0,08 mg 2%
- Vitamín B6 0,07 mg 4%
- Folát (B9) 13 µg 3%
- Vitamín B12 0 µg 0%
- Cholín 4,4 mg 1%
Minerály
- Vápnik 27 mg 2%
- Železo 0,34 mg 2%
- Horčík 8 mg 2%
- Fosfor 2 mg 0%
- Draslík 101 mg 2%
- Zinok 0,09 mg 1%
- Meď 0,02 mg 3%
- Mangán 0,04 mg 2%
- Selén 0,4 µg 1%
Kalórie podľa porcie
| Porcia | Hmotnosť | Kalórie | Bielkoviny | Sacharidy | Tuky |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 26 | 0,7 g | 4,7 g | 0,1 g |
| 1 porcia | 210 g | 55 | 1,5 g | 9,9 g | 0,1 g |
| 2 porcie | 420 g | 109 | 3 g | 20 g | 0,2 g |
| ½ porcie | 105 g | 27 | 0,7 g | 4,9 g | 0,1 g |
| 3 porcie | 630 g | 164 | 4,5 g | 30 g | 0,3 g |
| 4 porcie | 840 g | 218 | 6 g | 40 g | 0,4 g |
| 50 g | 50 g | 13 | 0,4 g | 2,4 g | 0 g |
| 150 g | 150 g | 39 | 1,1 g | 7,1 g | 0,1 g |
| 200 g | 200 g | 52 | 1,4 g | 9,4 g | 0,1 g |
| 250 g | 250 g | 65 | 1,8 g | 12 g | 0,1 g |
Podobné potraviny
- Mrazená krájaná cibuľavarené, uvarené, scedené, so soľou26 kcal / 100 g
- Mrazená krájaná cibuľkavarené, scedené, solené26 kcal / 100 g
- Celé zemiakymrazené, celé, uvarené, odkvapkané, so soľou63 kcal / 100 g
- Celý zemiakzmrazené, uvarené, scedené, solené63 kcal / 100 g
- Cibuľavarená, uvarená, odkvapkaná, so soľou42 kcal / 100 g
- Hrášok a cibuľamražené, varené, scedené, so soľou45 kcal / 100 g
- Zrelá cibuľaošúpaná, varená, pripravená v mikrovlnnej rúre alebo na pare, odkvapkaná33 kcal / 100 g
- Mrazený špenátmrazený, krájaný alebo listový, varený, scedený, so solou34 kcal / 100 g
- Biela cibuľavarená, bez oleja, so soľou41 kcal / 100 g
- Nasekaná cibuľamrazená30 kcal / 100 g
Otázky o potravine Mrazená celá cibuľa
Koľko kalórií obsahuje Mrazená celá cibuľa v množstve 100 g?
Mrazená celá cibuľa: 100 g obsahuje 26 kcal, 0,7 g bielkovín, 4,7 g sacharidov a 0,1 g tukov.
Koľko kalórií obsahuje Mrazená celá cibuľa v množstve 1 porcia (210 g)?
Mrazená celá cibuľa: 1 porcia (210 g) obsahuje 55 kcal, 1,5 g bielkovín, 9,9 g sacharidov a 0,1 g tukov.
Koľko kalórií obsahuje Mrazená celá cibuľa v množstve 2 porcie (420 g)?
Mrazená celá cibuľa: 2 porcie (420 g) obsahuje 109 kcal, 3 g bielkovín, 20 g sacharidov a 0,2 g tukov.
Koľko kalórií obsahuje Mrazená celá cibuľa v množstve ½ porcie (105 g)?
Mrazená celá cibuľa: ½ porcie (105 g) obsahuje 27 kcal, 0,7 g bielkovín, 4,9 g sacharidov a 0,1 g tukov.
Koľko kalórií obsahuje Mrazená celá cibuľa v množstve 3 porcie (630 g)?
Mrazená celá cibuľa: 3 porcie (630 g) obsahuje 164 kcal, 4,5 g bielkovín, 30 g sacharidov a 0,3 g tukov.
Koľko kalórií obsahuje Mrazená celá cibuľa v množstve 4 porcie (840 g)?
Mrazená celá cibuľa: 4 porcie (840 g) obsahuje 218 kcal, 6 g bielkovín, 40 g sacharidov a 0,4 g tukov.
Koľko kalórií obsahuje Mrazená celá cibuľa v množstve 50 g?
Mrazená celá cibuľa: 50 g obsahuje 13 kcal, 0,4 g bielkovín, 2,4 g sacharidov a 0 g tukov.
Koľko kalórií obsahuje Mrazená celá cibuľa v množstve 150 g?
Mrazená celá cibuľa: 150 g obsahuje 39 kcal, 1,1 g bielkovín, 7,1 g sacharidov a 0,1 g tukov.
Zdroj: USDA FoodData Central 170507 · na 100 g · sacharidy podľa označovania EÚ, bez vlákniny