Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Terung sumbat
Kalori & fakta pemakanan
dengan keju mozzarella, dengan sayur-sayuran, dengan garam
93
kalorikcal setiap 100 g
Protein5.2 g
Karbo4.4 g
Lemak5.4 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 93 kcal —
- Protein 5.2 g 10%
- Karbohidrat 4.4 g 2%
- Lemak 5.4 g 7%
- Serat 2.9 g 10%
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 93 | 5.2 g | 4.4 g | 5.4 g |
| 50 g | 50 g | 47 | 2.6 g | 2.2 g | 2.7 g |
| 150 g | 150 g | 140 | 7.8 g | 6.6 g | 8.1 g |
| 200 g | 200 g | 186 | 10 g | 8.7 g | 11 g |
| 250 g | 250 g | 233 | 13 g | 11 g | 14 g |
Makanan serupa
- Terungdimasak, direbus, ditos, dengan garam33 kcal / 100 g
- Tomato sumbatdengan garam101 kcal / 100 g
- Sayur sumbattidak termasuk tomato92 kcal / 100 g
- Zukini berintidengan garam88 kcal / 100 g
- Caponata terungdengan garam177 kcal / 100 g
- Pasta berinticampuran, dengan keju mozzarella, dengan sos tomato, buatan sendiri, dengan garam205 kcal / 100 g
- Kentang sumbatdengan sapuan keju dan bacon, dibakar, dengan garam187 kcal / 100 g
- Lasagna terungcampuran, buatan sendiri, dengan garam92 kcal / 100 g
Soalan tentang Terung sumbat
Berapa kalori dalam 100 g Terung sumbat?
100 g Terung sumbat mengandungi 93 kcal, dengan 5.2 g protein, 4.4 g karbohidrat dan 5.4 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Terung sumbat?
50 g Terung sumbat mengandungi 47 kcal, dengan 2.6 g protein, 2.2 g karbohidrat dan 2.7 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Terung sumbat?
150 g Terung sumbat mengandungi 140 kcal, dengan 7.8 g protein, 6.6 g karbohidrat dan 8.1 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Terung sumbat?
200 g Terung sumbat mengandungi 186 kcal, dengan 10 g protein, 8.7 g karbohidrat dan 11 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Terung sumbat?
250 g Terung sumbat mengandungi 233 kcal, dengan 13 g protein, 11 g karbohidrat dan 14 g lemak.
Sumber: tbca BRC0696B · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat