Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Susu manusia
Kalori & fakta pemakanan
matang, Brazil
68
kalorikcal setiap 100 g
Protein1.4 g
Karbo6.1 g
Lemak4.2 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 68 kcal —
- Protein 1.4 g 3%
- Karbohidrat 6.1 g 2%
- Lemak 4.2 g 5%
- Serat 0 g 0%
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 68 | 1.4 g | 6.1 g | 4.2 g |
| 50 g | 50 g | 34 | 0.7 g | 3.1 g | 2.1 g |
| 150 g | 150 g | 102 | 2.1 g | 9.2 g | 6.3 g |
| 200 g | 200 g | 136 | 2.8 g | 12 g | 8.4 g |
| 250 g | 250 g | 170 | 3.5 g | 15 g | 11 g |
Makanan serupa
Soalan tentang Susu manusia
Berapa kalori dalam 100 g Susu manusia?
100 g Susu manusia mengandungi 68 kcal, dengan 1.4 g protein, 6.1 g karbohidrat dan 4.2 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Susu manusia?
50 g Susu manusia mengandungi 34 kcal, dengan 0.7 g protein, 3.1 g karbohidrat dan 2.1 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Susu manusia?
150 g Susu manusia mengandungi 102 kcal, dengan 2.1 g protein, 9.2 g karbohidrat dan 6.3 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Susu manusia?
200 g Susu manusia mengandungi 136 kcal, dengan 2.8 g protein, 12 g karbohidrat dan 8.4 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Susu manusia?
250 g Susu manusia mengandungi 170 kcal, dengan 3.5 g protein, 15 g karbohidrat dan 11 g lemak.
Sumber: tbca BRC0026G · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat